Trenerski dwugłos po meczu Polonia — Lech

konferencja konfaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi obu szkole­niow­ców po spotka­niu Lech Poz­nań — Polo­nia Warsza­wa, które gospo­darze prze­grali 0:1

Piotr Stokowiec (Polo­nia Warsza­wa):Cieszę się z wyniku, a także tego, że potrafil­iśmy kon­sek­went­nie real­i­zować tak­tykę. Z boku nasza gra mogła wyglą­dać jak byśmy zaparkowali auto­bus, ale chcieliśmy  zagęś­cić grę przed włas­ną bramkę i to nam się bard­zo dobrze udało. W Poz­na­niu wszyscy myśleli o walce z Legią, a zapom­nieli o drugim warsza­wskim klu­bie. Polo­nia przy­pom­ni­ała, że jeszcze ist­nieje i ma się dobrze.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Wys­zliśmy trójką napast­ników w pier­wszej połowie, cho­ci­aż nie było tego widać. Nie potrafil­iśmy stworzyć dobrej sytu­acji na zdoby­cie gola. Polo­nia ułożyła sobie mecz, szy­bko zdobyła gola. My chcieliśmy grać kon­sek­went­nie swo­je, czyli robić to, czego brakowało w jesi­en­nych porażkach przy Buł­garskiej. Nieste­ty nie udało się zdobyć bram­ki. W drugiej połowie zmie­nil­iśmy ustaw­ie­nie i gral­iśmy lep­iej. Bram­ki nadal jed­nak są dla nas zaczarowane i musimy moc­no popra­cow­ać, żeby je odczarować za dwa tygod­nie.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress