01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.31min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Polonia — Lech

konferencja konfaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi obu szkole­niow­ców po spotka­niu Lech Poz­nań — Polo­nia Warsza­wa, które gospo­darze prze­grali 0:1

Piotr Stokowiec (Polo­nia Warsza­wa):Cieszę się z wyniku, a także tego, że potrafil­iśmy kon­sek­went­nie real­i­zować tak­tykę. Z boku nasza gra mogła wyglą­dać jak byśmy zaparkowali auto­bus, ale chcieliśmy  zagęś­cić grę przed włas­ną bramkę i to nam się bard­zo dobrze udało. W Poz­na­niu wszyscy myśleli o walce z Legią, a zapom­nieli o drugim warsza­wskim klu­bie. Polo­nia przy­pom­ni­ała, że jeszcze ist­nieje i ma się dobrze.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Wys­zliśmy trójką napast­ników w pier­wszej połowie, cho­ci­aż nie było tego widać. Nie potrafil­iśmy stworzyć dobrej sytu­acji na zdoby­cie gola. Polo­nia ułożyła sobie mecz, szy­bko zdobyła gola. My chcieliśmy grać kon­sek­went­nie swo­je, czyli robić to, czego brakowało w jesi­en­nych porażkach przy Buł­garskiej. Nieste­ty nie udało się zdobyć bram­ki. W drugiej połowie zmie­nil­iśmy ustaw­ie­nie i gral­iśmy lep­iej. Bram­ki nadal jed­nak są dla nas zaczarowane i musimy moc­no popra­cow­ać, żeby je odczarować za dwa tygodnie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.