01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.19godz.54min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Ruch — Lech

jan pienczak pieńczak  (24) konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi obu szkole­niow­ców po meczu Ruchu Chorzów z Lechem Poz­nań. Co do powiedzenia mieli na kon­fer­encji pra­sowej tren­erzy tych drużyn?

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań):To zwycięst­wo nie było łatwą przeprawą, choć wygral­iśmy 4:0. Ruch postaw­ił nam wysok­ie wyma­gania, próbował pokon­ać prosty­mi środ­ka­mi. Liczył przede wszys­tkim na długie pił­ki i stałe frag­men­ty gry. Mecz się jed­nak dla nas ułożył znakomi­cie. Pra­cow­al­iśmy nad szy­bkim prze­jś­ciem z defen­sy­wy do ofen­sy­wy i dzisi­aj zro­bil­iśmy to tak jak należy. Nie wiedzieliśmy do koń­ca jak zagra Ruch, ale wprowadzil­iśmy w prz­er­wie korek­ty w ustaw­ie­niu i w drugiej połowie kon­trolowal­iśmy mecz. Cieszy gra nowych piłkarzy, wnieśli oni dużą jakość, ale nie tylko ich. Pochwal­ić należy również młodych — Kędziorę i Linet­tego. BArd­zo dobrze zaczęliśmy rundę, ale musimy z poko­rą pode­jść do kole­jnych meczów i nie lekce­ważyć rywali.

Jacek Zielińs­ki (Ruch Chorzów):Wczo­raj w podob­nej sytu­acji był Tomek Haj­to. Lech nas zwycza­jnie rozstrze­lał, zdekla­sował i wygrał zasłuże­nie. Wyko­rzys­tał swój potenc­jał w ataku i grze z kon­try. My mieliśmy mało atutów. Dostal­iśmy lekcję fut­bolu, a ter­az trze­ba wyciągnąć z niej wnios­ki i grać dalej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.