Trenerski dwugłos po meczu Widzew — Lech

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów Widze­wa Łódź — Radosława Mroczkowskiego oraz Lecha Poz­nań — Mar­iusza Rumaka.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Cieszy to, że nie prze­gry­wamy kole­jnego meczu, jed­nakże naszym celem w Łodzi były trzy punk­ty i zdoby­cie medalu ekstrak­lasy. Tego celu nie udało się zre­al­i­zować. Z per­spek­ty­wy tego, w jakim momen­cie obe­j­mowałem zespół, jestem jed­nak zad­owolony z koń­cowych rozstrzyg­nięć. Gramy w pucharach, co jeszcze nie tak dawno nie było pewne. Przed nami przyszłość i czas postaw­ić sobie nowe cele. Według mnie cel może być tylko jeden: miejsce pier­wsze w następ­nym sezonie.

Radosław Mroczkows­ki (Widzew Łódź): - Nie było źle, to spotkanie mogło się podobać, ale nie padły bram­ki i to je osłabia. To spotkanie było kwin­tes­encją wielu prob­lemów, jakie mamy tu w Widzewie. Udało nam się jed­nak god­nie pożeg­nać z sezonem w meczu z Lechem. Mogliśmy nawet wygrać to spotkanie. Oce­ni­am je jako dobre, bo było z obu stron niezłomne dąże­nie do strze­le­nia bramek. Te jed­nak nie padły, więc to z punk­tu widzenia kibiców osłabia jakość spotkania.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress