02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.3godz.2min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Wisła — Lech

Zaprasza­my do sprawdzenia wypowiedzi po meczu tren­erów obu zespołów. Co Tomasz Kulawik i Mar­iusz Rumak powiedzieli na kon­fer­encji prasowej?

Tomasz Kulawik (Wisła Kraków): - Prze­gral­iśmy na własne życze­nie, bo sami rozpoczęliśmy akcję, po której padłą bram­ka dla Lecha. Ter­az piłkarze muszą się zas­tanow­ić, co zro­bili. W drugiej połowie nasza gra wyglą­dała lep­iej i mecz mógł się skończyć innym wynikiem. Ryw­al jed­nak prowadz­ił po bram­ce, którą mu sprezentowaliśmy.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Nie zagral­iśmy pory­wa­jącego meczu, ale przy­jechal­iśmy wygrać i to się udało. Chwała chłopakom, młodzieży i Jasiowi Buri­ciowi. Bohaterem zespołu była zespołowość. To było trudne spotkanie, Wisła ma znakomi­tych piłkarzy, przede wszys­tkim z przo­du. Naszym celem było zamknię­cie dostępu do swo­jej bram­ki. Udało się go zre­al­i­zować. Mieliśmy sporo szczęś­cia, ale ono było potrzeb­ne. Dzisi­aj postaw­iłem na młodość. Był młody Bereszyńs­ki, , Drew­ni­ak, Tonew czy Możdżeń. Liczyłem, że młodzieńcza fan­taz­ja poz­woli nam na zdoby­cie bram­ki. Ten mecz był podob­ny do spotka­nia z Legią, gdzie zdobyliśmy bramkę i bronil­iśmy się. Nie przy­pom­i­nał spotka­nia z Zagłę­biem. Owszem w pewnym momen­cie dzisiejsze spotkanie wyglą­dało podob­nie do tego z Lubi­na, ale bardziej przy­pom­i­nało mi mecz w Warsza­w­ie, gdzie też kon­trolowal­iśmy grę nie posi­ada­jąc piłki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.