06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.41min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Arką. Poms: Przed meczem wszystko omówiliśmy i wiedziałem co robić

Trenerski dwugłos po meczu z Arką. Poms: Przed meczem wszystko omówiliśmy i wiedziałem co robić

Lech Poz­nań wygrał w Gdyni z miejs­cową Arką 4:1. Bram­ki dla lechitów zdobyli: Maciej Gajos, Darko Jevtić, Daw­id Kow­nac­ki i Marcin Robak. Zaprasza­my do przeczy­ta­nia wypowiedzi z kon­fer­encji pomec­zowej tren­era Arki oraz asys­ten­ta Nena­da Bjel­i­cy, Rene Pomsa.

Grze­gorz Nicińs­ki — tren­er Arki Gdynia:

Grat­u­lu­ję zwycięst­wa Lechowi. Prze­gral­iśmy, bo byliśmy dziś słab­szą drużyną. Lech był lep­szy i wygrał ten mecz zasłuże­nie. Po 3:0 ciężko się schodzi do szat­ni, ale zawod­ni­cy po pokaza­li po prz­er­wie charak­ter i strzelil­iśmy bramkę, ale to było za mało na drużynę, która była dzisi­aj bard­zo konkret­na. Lech jest w dobrej dys­pozy­cji i punk­tu­je. Stra­cil­iśmy bram­ki po naszych błę­dach, moż­na było tego uniknąć. Dla nas to duża nau­ka, nie moż­na popeł­ni­ać błędów z taką druży­na. Mecz się dobrze dla Lecha ułożył. 

Rene Poms — dru­gi tren­er Lecha Poznań:

Bard­zo dobrze wes­zliśmy w mecz. Już od początku spotka­nia mieliśmy ogrom­ną szan­sę na strze­le­nie bram­ki. Co praw­da pier­wszej szan­sy nie wyko­rzys­tal­iśmy ale już po chwili było 1:0. Uważam, że przez pier­wsze 30 min­ut to my domi­nowal­iśmy. Po pier­wszej fazie kiedy strzelil­iśmy dwie bram­ki, następ­ne 15 min­ut było inne. Stra­cil­iśmy kon­trolę na boisku, ale udało nam się strzelić trze­cią bramkę i sądzę, że zasłuże­nie zes­zliśmy po pier­wszej połowie z boiska prowadząc 3:0.

Mamy swój styl gry, który jest dobrze rozpoz­nawal­ny. Nie przewidy­wal­iśmy żad­nych niespodziewanych sytu­acji które by nas zaskoczyły. 

Na wari­ant, że stracimy w Gdyni pier­wszą bramkę od tylu spotkań nie byłem przy­go­towany. Jestem zad­owolony, że mimo straty bram­ki zdobyliśmy dzisi­aj trzy punkty.

Dla tren­era Pom­sa sytu­ac­ja zastąpi­enia na ław­ce tren­er­skiej Nena­da Bjel­i­cy nie była nowoś­cią, bowiem zdarza­ło się to już w przeszłoś­ci cho­ci­aż­by w lidze włoskiej. - Przed meczem wszys­tko sobie omówiliśmy i wiedzi­ałem co mam robić.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.