02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
10dn.22godz.46min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Arką. Poms: Przed meczem wszystko omówiliśmy i wiedziałem co robić

Trenerski dwugłos po meczu z Arką. Poms: Przed meczem wszystko omówiliśmy i wiedziałem co robić

Lech Poz­nań wygrał w Gdyni z miejs­cową Arką 4:1. Bram­ki dla lechitów zdobyli: Maciej Gajos, Darko Jevtić, Daw­id Kow­nac­ki i Marcin Robak. Zaprasza­my do przeczy­ta­nia wypowiedzi z kon­fer­encji pomec­zowej tren­era Arki oraz asys­ten­ta Nena­da Bjel­i­cy, Rene Pomsa.

Grze­gorz Nicińs­ki — tren­er Arki Gdynia:

Grat­u­lu­ję zwycięst­wa Lechowi. Prze­gral­iśmy, bo byliśmy dziś słab­szą drużyną. Lech był lep­szy i wygrał ten mecz zasłuże­nie. Po 3:0 ciężko się schodzi do szat­ni, ale zawod­ni­cy po pokaza­li po prz­er­wie charak­ter i strzelil­iśmy bramkę, ale to było za mało na drużynę, która była dzisi­aj bard­zo konkret­na. Lech jest w dobrej dys­pozy­cji i punk­tu­je. Stra­cil­iśmy bram­ki po naszych błę­dach, moż­na było tego uniknąć. Dla nas to duża nau­ka, nie moż­na popeł­ni­ać błędów z taką druży­na. Mecz się dobrze dla Lecha ułożył. 

Rene Poms — dru­gi tren­er Lecha Poznań:

Bard­zo dobrze wes­zliśmy w mecz. Już od początku spotka­nia mieliśmy ogrom­ną szan­sę na strze­le­nie bram­ki. Co praw­da pier­wszej szan­sy nie wyko­rzys­tal­iśmy ale już po chwili było 1:0. Uważam, że przez pier­wsze 30 min­ut to my domi­nowal­iśmy. Po pier­wszej fazie kiedy strzelil­iśmy dwie bram­ki, następ­ne 15 min­ut było inne. Stra­cil­iśmy kon­trolę na boisku, ale udało nam się strzelić trze­cią bramkę i sądzę, że zasłuże­nie zes­zliśmy po pier­wszej połowie z boiska prowadząc 3:0.

Mamy swój styl gry, który jest dobrze rozpoz­nawal­ny. Nie przewidy­wal­iśmy żad­nych niespodziewanych sytu­acji które by nas zaskoczyły. 

Na wari­ant, że stracimy w Gdyni pier­wszą bramkę od tylu spotkań nie byłem przy­go­towany. Jestem zad­owolony, że mimo straty bram­ki zdobyliśmy dzisi­aj trzy punkty.

Dla tren­era Pom­sa sytu­ac­ja zastąpi­enia na ław­ce tren­er­skiej Nena­da Bjel­i­cy nie była nowoś­cią, bowiem zdarza­ło się to już w przeszłoś­ci cho­ci­aż­by w lidze włoskiej. - Przed meczem wszys­tko sobie omówiliśmy i wiedzi­ałem co mam robić.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.