31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.59min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Cracovią

Trenerski dwugłos po meczu z Cracovią

Lech Poz­nań pokon­ał dzisi­aj u siebie Cra­cov­ię 2:1. Najpierw podopieczni tren­era Urbana musieli gonić wynik, jed­nak szy­bko zdołali wyrów­nać i pod koniec spotka­nia zdobyli zwycięską bramkę. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu.

Jacek Zielińs­ki — Cra­covia Kraków: Przykra poraż­ka, która boli, ale którą trze­ba przełknąć i wyciągnąć wnios­ki. Dostal­iśmy bramkę w niespodziewanym momen­cie. Nie uszanowal­iśmy jed­nego punk­tu, chcieliśmy ugrać coś więcej. Za bard­zo odkryliśmy się na końcu i spotkała nas za to kara. Przykra poraż­ka, ale żyje się dalej. Najwięk­sze zaskocze­nie to to, że Lech strzelił nam dwie bram­ki. Gospo­darze byli skuteczniejsi, strzelili.

Jan Urban — Lech Poz­nań: Wyda­je mi się, że było tak, jak się spodziewal­iśmy, przy­na­jm­niej, jak ja się spodziewałem. Z jed­nej strony Cra­covia, która zna­j­du­je się w bard­zo dobrym momen­cie, jeśli chodzi o for­mę sportowa, z drugiej my, którzy też zro­bil­iśmy dużo z włas­nej strony dzisi­aj, żeby wygrać. Za mojej kadencji nie było chy­ba tak, że prze­gry­wal­iśmy, a później dal­iśmy radę wygrać. Słowa pochwały dla zawod­ników. Nie jest łat­wo odro­bić straty, jak się prze­gry­wa. Nie było nam łat­wo. W wielu momen­tach my byliśmy drużyną, która grała z kon­trataku, cho­ci­aż byliśmy gospo­darza­mi. Tak to sobie wyobrażałem, bard­zo ważne wygrane spotkanie. Zdarza się, że wygry­wasz i kom­p­liku­jesz sobie życie, zdarza się, że robi to prze­ci­wnik. Tym bardziej było to ważne, żeby strzelić na wyrów­nanie. Z min­u­ty na min­utę Cra­covia pewniej by się czuła i trud­niej by nam było zdobyć punk­ty. Moim zdaniem fajny mecz do oglą­da­nia dzisi­aj. Takie spotkanie, które powin­ny prezen­tować drużyny z czołówki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.