31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.12min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Fiorentiną

Trenerski dwugłos po meczu z Fiorentiną

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów Lecha Poz­nań i ACF Fiorentiny po meczy Ligi Europy. “Kole­jorz” uległ w nim włoskiej drużynie 0:2.

Paulo Sousa — ACF Fiorenti­na: Dzisiejszy mecz był trud­nym spotkaniem. Lech zagrał całkiem nieźle. Gospo­darze byli drużyną, która grała w bard­zo zwarty sposób. Ciężko było znaleźć miejsce na roz­gry­wanie pił­ki. Po pier­wszym golu Lech musi­ał się trochę otworzyć, a to stworzyło więcej przestrzeni dla nas. Poz­woliło nam to grać bardziej do przo­du. Ta wygrana była zwycięst­wem zawod­ników, którzy pokaza­li charak­ter i zaan­gażowanie. To poz­woliło nam zdobyć trzy punk­ty. Było to dzisi­aj ważne, bo w tej grupie liczą się indy­wid­u­alne poje­dyn­ki. Mam zau­fanie do zawod­ników. Dobre sto­sun­ki w drużynie poza­wala­ją nam zwyciężać. Ale to nie tylko wal­ka, ale i cięż­ka pra­ca. Fiorenti­na poszuku­je cały czas zawod­ników, którzy mogli­by popraw­ić grę drużyny i jeśli będą takie możli­woś­ci na rynku, to Fiorenti­na zna­jdzie nowych zawod­ników. Jeśli chodzi o Linet­tego. Zachował się dobrze w tym mecz, jak i cała druży­na Lecha. Porów­nanie go do Błaszczykowskiego nie będę komentował.

Jan Urban — Lech Poz­nań: Przyszła pier­wsza poraż­ka. Szko­da, bo wyda­je mi się, że gral­iśmy naprawdę dobre spotkanie. Nie mogę mieć żad­nych pre­ten­sji do zespołu. Zagral­iśmy to, na co nas było stać. Szko­da bram­ki na 1:0. Wyko­rzys­tali to znakomi­cie. Nie poz­wo­lili nam po drugiej bram­ce na zbyt wiele, dograli spotkanie do koń­ca. Wyda­je mi się, że zawod­ni­cy czu­ją, że coś dobrego się dzieje, chcą grać. Myślę, że Lech idzie w dobrym kierunku. Kibice zobaczyli kil­ka groźnych sytu­acji z naszej strony. Zasłużyliśmy na drugą bramkę. Cieszy mnie, że nie ma żad­nych kon­tuzji, cho­ci­aż mamy dużo spotkań. Dla przykładu, my zagral­iśmy dzisi­aj 29. spotkanie, Fiorenti­na boda­jże 15. To jest duża różni­ca. Wiem, że to był mecz LE i powin­niśmy roz­maw­iać o LE, więc poroz­maw­ia­jmy o dzisiejszym meczu. Ter­az chodzi mi po głowie tylko Górnik Łęcz­na. Musimy zro­bić wszys­tko, by odwró­cić naszą sytu­ację w lidze. 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.