02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.28min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Górnikiem

Trenerski dwugłos po meczu z Górnikiem

Lech Poz­nań zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1 i nie popraw­ił swo­jej pozy­cji w tabeli. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu.

Leszek Ojrzyńs­ki — Górnik Zabrze: Przy­jechal­iśmy z planem głębok­iej obrony. Gdy­byśmy ten plan zre­al­i­zowali, to byśmy wyjeżdżali z trze­ma punk­ta­mi. Były z naszej strony błędy, które doprowadz­iły do straty bram­ki. Musieliśmy później wyjść wyżej, mieliśmy dwie sytu­acje, później rzut karny gol. Mieliśmy jeszcze sytu­ację, gdy Tet­teh zablokował strzał, po którym pewnie padła­by bramka.

Maciej Sko­rża — Lech Poz­nań: Trud­no komen­tować takie spotkanie. Siedzą w nas jeszcze te emoc­je. Może­my mieć pre­ten­sje tylko do siebie, o to, że zabrakło nam deter­mi­nacji w polu karnym, lep­szej skutecznoś­ci i spoko­ju. Po pier­wszej bram­ce powin­niśmy ruszyć i zdobyć drugą. Spędz­iłem ter­az kil­ka min­ut w poko­ju sędziowskim. Sędzia mi mówił dlaczego pod­jął taką, a nie inną decyzję. Taka sytu­ac­ja, to przede wszys­tkim nasza niefra­sobli­wość. Jeżeli strze­lamy w środek bram­ki, to po pros­tu roz­grze­wamy bramkarza, a później broni takie strza­ły Gajosa. Każdy, kto tu przy­jeżdża chce zagrać mecz życia. Przed nami mecz z Bazyleą i w Krakowie przed prz­er­wą na reprezen­tację. Musimy je zagrać, jak najlepiej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.