Trenerski dwugłos po meczu z Górnikiem

Trenerski dwugłos po meczu z Górnikiem

W obliczu zwycięst­wa z Górnikiem Zabrze 6:1 i bezbramkowego remisu Lechii Gdańsk z Legią Warsza­wa, Lechowi do Mis­tr­zost­wa wystar­czy już tylko remis w meczu z Wisłą. Po 36. poty­czce Kole­jorza i 19. zwycięst­wie na kon­fer­encji pra­sowej mecz sko­men­towali tren­erzy obu drużyn.

ejberempire

Tren­er Lecha, Maciej Sko­rża nie oce­nia dobrze początku meczu: Zaczęliśmy ten mecz fatal­nie. Górnik po bard­zo ład­nym strza­le zdobył prowadze­nie, więc musieliśmy szy­bko zareagować- Najważniejsze jed­nak, że druży­na potrafiła się pod­nieść z kolan i przechylić sza­lę korzyś­ci na naszą stronę - Byliśmy dzisi­aj bard­zo skuteczni. Potrafil­iśmy odpowiedzieć na ata­ki Górni­ka. W drugiej połowie mogliśmy spoko­jnie kon­trolować spotkanie. Najważniejsze, żebyśmy się szy­bko zre­gen­erowali, a w niedzielę zdobyli kole­jne trzy punk­ty i upragnione mis­tr­zost­wo- planu­je szkole­niowiec Kolejorz.

zaur sadajew

Gdy Lech demolował Górnik Zabrze, w Gdańsku toczył się bój Legii o szanse na Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Mecz ten zakończył się remisem 0:0, więc w niedzielę Lechowi wystar­czy tylko remis- Jesteśmy bard­zo blisko mis­tr­zost­wa, ale jeszcze nie postaw­iliśmy krop­ki. Moc­no wierzę w to, że nie przepuścimy takiej szan­sy- Mecz z “białą gwiazdą” nie będzie należał do najłatwiejszych, ale zawod­ników Lecha spec­jal­nie mobi­li­zować pewnie nie trze­ba będzie- Wisła Kraków na pewno jest drużyną, która ma swo­jej atu­ty, będzie chci­ała zagrać jak najlepiej w Poz­na­niu, więc musimy im staw­ić czoła.

Mecz z Górnikiem wygrany 1:6, w którym jed­nym ze strzel­ców był Zaur Sada­jew po raz kole­jny udowod­nił wartość tego zawod­ni­ka dla drużyny. Gdy Czeczen jest w składzie, widać go wal­czącego o piłkę w każdej częś­ci boiska. Z końcem sezonu kończy się jed­nak również jego wypoży­cze­nie i przyszłość Zau­ra w Lechu stoi pod znakiem zapy­ta­nia — Chci­ałbym dalej współpra­cow­ać z Zau­rem. Pracu­je mi się z nim coraz lep­iej. Nie zależy tylko od Lecha, jak te sprawy się potoczą. On sam nie potrafi jeszcze określić, jakie ma plany na przyszłość. Sprawa rozstrzyg­nie się w prze­ci­agu najbliższych dwóch tygod­ni- kończy Skorża.

Tren­er gospo­darzy nie kry­je nato­mi­ast roz­go­ryczenia-Porażkę 1–6 biorę na siebie. Nie tak to miało wyglą­dać. Trze­ba zobaczyć naszą grę na spoko­jnie. Zaczęliśmy dobrze, zakończyliśmy bard­zo źle- komen­tu­je Dankowski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress