01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-1godz.-6min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Jagiellonią

Trenerski dwugłos po meczu z Jagiellonią

Lech wygrał u siebie z Jagiel­lonią i zamienił się z nią miejscem. Po zainka­sowa­niu trzech punk­tów, Lech jest na pozy­cji wicelid­era. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu.

Pro­bierz (JAGIELLONIA):  Przy­jechal­iśmy by wygrać, od samego początku wiedzieliśmy, że to nie przy­padek, że Lech zdoby­wa tyle bramek. W pier­wszej połowie za szy­bko tra­cil­iśmy piłkę. W drugiej połowie my mieliśmy lep­sze sytu­acje utrzymy­wal­iśmy się przy piłce. Mieliśmy trzy sytu­acje, Lech do bram­ki jed­ną Ara­ju­uriego. Na pewno zagral­iśmy trochę inaczej, jak doty­chczas. W pier­wszej połowie byliśmy schowani za pod­wójną gardą. Jak się gra na wyjeździe to trze­ba wyko­rzys­tać takie sytu­acje, jakie się ma. Nie mam się czego wsty­dz­ić, szko­da że po początku, jak ze Śląskiem i Legią nie udało się tutaj wygrać. Pokaza­l­iśmy się z jak najlep­szej strony. Po pros­tu się nie udało.

Sko­rża (LECH): Wiem, że takie mecze pozostaw­ia­ją niedosyt na try­bunach, ale są bard­zo ważne jeśli chodzi o szat­nie. Jagiel­lonia ma swo­ją renomę, jest to druży­na bard­zo dobrze zor­ga­ni­zowana. Cały czas wybi­jała nas z ryt­mu. Nie roz­padliśmy się po atakach Jagi. Przykła­dem może być sytu­ac­ja, gdzie inter­we­niować musi­ał Maciej Gos­tom­s­ki. Mieliśmy chęć stworzenia tej jed­nej jedynej sytu­acji. Był to mecz z serii, kto strzeli, ten wygra. Było kil­ka prob­lemów w drużynie. Kon­tuz­ja Ger­go, nieste­ty tak się potoczyło. Wszys­tko jest z nim wstęp­nie dobrze, jest już po pier­wszych bada­ni­ach. Tak się złożyło, że Dou­glas znowu strzela decy­du­jącą bramkę z Jagiel­lonią. Tylko my wiemy, ile nas to zwycięst­wo kosz­towało. Ważne, że awan­sowal­iśmy o jed­no miejsce w tabeli.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.