01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.3godz.52min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Jagiellonią

Trenerski dwugłos po meczu z Jagiellonią

Lech wygrał u siebie z Jagiel­lonią i zamienił się z nią miejscem. Po zainka­sowa­niu trzech punk­tów, Lech jest na pozy­cji wicelid­era. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu.

Pro­bierz (JAGIELLONIA):  Przy­jechal­iśmy by wygrać, od samego początku wiedzieliśmy, że to nie przy­padek, że Lech zdoby­wa tyle bramek. W pier­wszej połowie za szy­bko tra­cil­iśmy piłkę. W drugiej połowie my mieliśmy lep­sze sytu­acje utrzymy­wal­iśmy się przy piłce. Mieliśmy trzy sytu­acje, Lech do bram­ki jed­ną Ara­ju­uriego. Na pewno zagral­iśmy trochę inaczej, jak doty­chczas. W pier­wszej połowie byliśmy schowani za pod­wójną gardą. Jak się gra na wyjeździe to trze­ba wyko­rzys­tać takie sytu­acje, jakie się ma. Nie mam się czego wsty­dz­ić, szko­da że po początku, jak ze Śląskiem i Legią nie udało się tutaj wygrać. Pokaza­l­iśmy się z jak najlep­szej strony. Po pros­tu się nie udało.

Sko­rża (LECH): Wiem, że takie mecze pozostaw­ia­ją niedosyt na try­bunach, ale są bard­zo ważne jeśli chodzi o szat­nie. Jagiel­lonia ma swo­ją renomę, jest to druży­na bard­zo dobrze zor­ga­ni­zowana. Cały czas wybi­jała nas z ryt­mu. Nie roz­padliśmy się po atakach Jagi. Przykła­dem może być sytu­ac­ja, gdzie inter­we­niować musi­ał Maciej Gos­tom­s­ki. Mieliśmy chęć stworzenia tej jed­nej jedynej sytu­acji. Był to mecz z serii, kto strzeli, ten wygra. Było kil­ka prob­lemów w drużynie. Kon­tuz­ja Ger­go, nieste­ty tak się potoczyło. Wszys­tko jest z nim wstęp­nie dobrze, jest już po pier­wszych bada­ni­ach. Tak się złożyło, że Dou­glas znowu strzela decy­du­jącą bramkę z Jagiel­lonią. Tylko my wiemy, ile nas to zwycięst­wo kosz­towało. Ważne, że awan­sowal­iśmy o jed­no miejsce w tabeli.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.