10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.22min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Legią

Trenerski dwugłos po meczu z Legią

Zapra­szamy do zapo­zna­nia się z wypo­wie­dziami tre­ne­rów po meczu Lecha z Legią. W tym spo­tka­niu lechi­ci poko­nali warsza­w­iaków 3:1.

Hen­ning Berg (Legia): Jesteśmy bard­zo zaw­iedzeni tym wynikiem, bo on jest najważniejszy. Dziś prze­gral­iśmy 1:3. Grat­u­lu­je­my Lechowi, byli dziś lep­szą drużyną w więk­szoś­ci aspek­tów. My szy­bko musimy wró­cić na nasz najwyższy poziom, jeżeli chce­my osią­gać sukcesy. Nie jest to kwes­t­ia przy­go­towa­nia. Lech był dziś po pros­tu lep­szy. My musimy zro­bić postęp, aby dojść do naszego najwyższego poziomu. Zazwyczaj były między nami wyrów­nane spotka­nia. Dziś Lech był lep­szą drużyną, być może wynikało to z tego, że wyko­rzys­tali oni swo­je szanse. Nie ule­ga wąt­pli­woś­ci, że byli dziś lep­si. W przyszłoś­ci musimy być drużyną, która będzie odnosić sukcesy.

ejberempire

Maciej Sko­rża (Lech): Dobrze rozpoczy­namy ten sezon. To bard­zo ważne. Zależało nam na tym, aby przed włas­ną pub­licznoś­cią roze­grać dobry, wygrany mecz, który dostar­czy kibi­com wiele radoś­ci. To się udało. Trzy strzelone bram­ki, zdoby­ty Super­puchar i całkiem niezła gra. To wszys­tko daje nam dużo optymiz­mu, , który hamu­je­my. We wtorek okaże się jak dobrze jesteśmy przy­go­towani do sezonu, na tle innego mis­trza kra­ju. Myśla­mi jesteśmy w Sara­jew­ie, ale ja muszę pochwal­ić dziś drużynę za grę. Legia była dla nas wyma­ga­ją­cym rywalem. Gdy­by sytu­acje po pier­wszej bram­ce roze­grali lep­iej, to kto wie, jak ten mecz by się potoczył i jak my byśmy na to zareagowali. Legia pokaza­ła, że ma nowe oblicze, to cały czas groźny i wyma­ga­ją­cy ryw­al, który na pewno będzie wal­czył tytuł mistrzowski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.