10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.20min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Legią

Trenerski dwugłos po meczu z Legią

Kole­jorz wygrał w Warsza­w­ie przy Łazienkowskiej z tamte­jszą Legią 4:1 i wyjechał ze stol­i­cy z Super­pucharem Pol­s­ki. Oto co po meczu powiedzieli szkole­niow­cy obu ekip.

Besnik Hasi (Legia Warsza­wa) — Po pier­wsze chci­ałbym pograt­u­lować Lechowi wygranej w Super­pucharze Pol­s­ki. Jeśli zdobyli cztery bram­ki to zasłużyli na zwycięst­wo. W pier­wszej połowie wyglą­dal­iśmy dobrze. Przy stanie 0:0 i potem 0:1 Michał Kuchar­czyk miał sytu­acje na zdoby­cie bram­ki. Za łat­wo stra­cil­iśmy bramkę po rzu­cie wol­nym. Za łat­wo też doszło do tego rzu­tu wol­nego. Tak naprawdę do momen­tu urazu Michała Masłowskiego wyglą­dało to lep­iej. Po jego zejś­ciu z boiska orga­ni­za­c­ja gry zmieniła się. Zabrakło z naszej strony porząd­ku na boisku. Lech wyko­rzys­tał to i wyko­rzys­tał swo­je okaz­je. Wprowadzil­iśmy młodych zawod­ników, chcieliśmy uniknąć kluc­zowych piłkarzy przed kole­jnym meczem. Dwie bram­ki stra­cone w dolic­zonym cza­sie gry wynikało też z tego o czym mówiłem wcześniej, czyli braku orga­ni­za­cji gry.

Jan Urban (Lech Poz­nań) — Takie dzi­wne spotkanie. Przed samym meczem było wiado­mo, że zobaczymy jak obie drużyny poradzą sobie z brakiem ważnych zawod­ników. Lech i Legia to są takie zespoły, że nieza­leżnie od wszys­tkiego mają na włas­nym boisku wygry­wać. Było wiado­mo, że wszys­tko się może zdarzyć. Bo Legia potrafi wygrać w Poz­na­niu, a Lech w Warsza­w­ie. Wynik zaskaku­ją­cy, bo wyso­ki. Nie wyciągam wniosków z tego meczu. Zawsze miło wygrać na początek, bo to tro­feum. Cieszy mnie, że nowi zawod­ni­cy strze­la­ją. Majew­s­ki zro­bił wrzutkę przy bram­ce Nielse­na. Drob­ne rzeczy, a cieszą. Nie uniknęliśmy kon­tuzji, ale to jest częś­cią tej gry.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.