01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-24godz.-34min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Piastem

Trenerski dwugłos po meczu z Piastem

Lech Poz­nań w 7. kole­jce Lot­to Ekstrak­lasy pokon­ał na włas­nym boisku Piast Gli­wice 2:0. Oto co po meczu powiedzieli szkole­niow­cy obu drużyn.

Jiri Necek (Piast Gli­wice) - Na boisku panował chaos, gra była ner­wowa. W pier­wszej połowie było dużo niecel­nych podań i mało okazji. W drugiej częś­ci spotka­nia  wiedzi­ałem, że muszę przeprowadz­ić zmi­any, ponieważ w środę gral­iśmy w Pucharze Pol­s­ki 120 min­ut i niek­tórzy zawod­ni­cy byli zmęczeni. Najwięk­szym błę­dem jaki popełnil­iśmy było niewykończe­nie kon­trataków. Była sytu­ac­ja, że udało nam się strzelić bramkę na 1:1 pod koniec meczu, ale nie widzi­ałem tego, więc nie chci­ałbym komen­tować tej sytu­acji.  Potem otworzyliśmy grę, popełnil­iśmy kole­jny błąd i Lech strzelił na 2:0. Myślę, że trzy punk­ty zasłuże­nie zosta­ją w Poznaniu.

Jan Urban (Lech Poz­nań) -  W tych warunk­ach trze­ba było odd­ać mnóst­wo zdrowia, żeby zdobyć trzy punk­ty. W wielu momen­tach trze­ba było wal­czyć z prze­ci­wnikiem jak i z samym sobą, ponieważ piłkarze byli zmęczeni gra­jąc  przy takiej tem­per­aturze. Wyda­ję mi się, że to zasłużone zwycięst­wo naszego zespołu, stworzyliśmy więcej sytu­acji. Serce mi zadrżało w momen­cie kiedy Piast strzelił bramkę, ponieważ nie zasłużylibyśmy na remis tylko na zwycięst­wo. Cieszy fakt, iż to kole­jne spotkanie na zero z tyłu i czwarty mecz bez poraż­ki. Oby tak dalej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.