02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.44min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Piastem

Trenerski dwugłos po meczu z Piastem

Lech Poz­nań w 7. kole­jce Lot­to Ekstrak­lasy pokon­ał na włas­nym boisku Piast Gli­wice 2:0. Oto co po meczu powiedzieli szkole­niow­cy obu drużyn.

Jiri Necek (Piast Gli­wice) - Na boisku panował chaos, gra była ner­wowa. W pier­wszej połowie było dużo niecel­nych podań i mało okazji. W drugiej częś­ci spotka­nia  wiedzi­ałem, że muszę przeprowadz­ić zmi­any, ponieważ w środę gral­iśmy w Pucharze Pol­s­ki 120 min­ut i niek­tórzy zawod­ni­cy byli zmęczeni. Najwięk­szym błę­dem jaki popełnil­iśmy było niewykończe­nie kon­trataków. Była sytu­ac­ja, że udało nam się strzelić bramkę na 1:1 pod koniec meczu, ale nie widzi­ałem tego, więc nie chci­ałbym komen­tować tej sytu­acji.  Potem otworzyliśmy grę, popełnil­iśmy kole­jny błąd i Lech strzelił na 2:0. Myślę, że trzy punk­ty zasłuże­nie zosta­ją w Poznaniu.

Jan Urban (Lech Poz­nań) -  W tych warunk­ach trze­ba było odd­ać mnóst­wo zdrowia, żeby zdobyć trzy punk­ty. W wielu momen­tach trze­ba było wal­czyć z prze­ci­wnikiem jak i z samym sobą, ponieważ piłkarze byli zmęczeni gra­jąc  przy takiej tem­per­aturze. Wyda­ję mi się, że to zasłużone zwycięst­wo naszego zespołu, stworzyliśmy więcej sytu­acji. Serce mi zadrżało w momen­cie kiedy Piast strzelił bramkę, ponieważ nie zasłużylibyśmy na remis tylko na zwycięst­wo. Cieszy fakt, iż to kole­jne spotkanie na zero z tyłu i czwarty mecz bez poraż­ki. Oby tak dalej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.