01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.21min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Ruchem

Trenerski dwugłos po meczu z Ruchem

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lech — Ruch, w którym lechi­ci wygrali 2:1.

For­nalik (Ruch) — Nie będę oce­ni­ał tego spotka­nia, jeśli chodzi o wid­owisko. Zagral­iśmy dwie różne połowy. Był to mecz który był pod kon­trolą Lecha w pier­wszej połowie, bard­zo łat­wo tra­cil­iśmy te bram­ki. Nie było osza­łami­a­jącego tem­pa w tych akc­jach. Dru­ga połowa była lep­sza. Zdobyliśmy bramkę kon­tak­towa. Zabrakło cza­su. Szko­da, że cały mecz nie prze­b­ie­gał jak w drugiej połowie. Gdy­by było więcej cza­su, może byśmy dzisiejszy mecz wygrali.

Sko­rża (Lech) — Dzisiejszy mecz to typowe spotkanie, gdzie grasz dobrze, masz sytu­acje, strze­lasz bram­ki, a nagle wszys­tko się obra­ca w drugą stronę i do ostat­niej min­u­ty musisz wal­czyć. Dobre jest to, że nie stra­cil­iśmy bram­ki, ani punk­tów, jak w poprzed­niej rundzie. Gdy zgu­bil­iśmy rytm gry, pokaza­l­iśmy charak­ter. Martwi mnie to, że w Poz­na­niu nie potrafil­iśmy tego meczu zdomi­nować do koń­ca. To na pewno był nasz duży minus, że do koń­ca musieliśmy bard­zo uważać, żeby nie zremisować tego meczu. Na Buł­garskiej musimy być drużyną która strzela kole­jne bram­ki. Zabrakło niewiele, żeby strzelić z kon­try jakąś bramkę. W pier­wszej połowie nasza gra była dobra, w drugiej wyglą­dała ona nieco gorzej. Wszys­tko co sobie założyliśmy, wszys­tko wykon­al­iśmy. W drugiej połowie Ruch w środ­kowej częś­ci boiska grał o wiele lep­iej. Jeśli chodzi o karnego. Uznałem, że sko­ro Marcin nie strzelił w zeszłej rundzie w Chor­zowie, to ter­az strzeli. To nie była dobra decyz­ja, Marcin nie sprostał temu. Zas­tanaw­ial­iśmy się pomiędzy dwoma zawod­nika­mi. Kędziorą i Kamińskim. Sztab był za Tomkiem, postaw­iłem na Marci­na. Kole­jny zmarnowany rzut karny, takie są realia, muszą coś z tym zro­bić. Dużym plusem jest dzisiejszy debi­ut Jaku­ba Serafina.
Ma bard­zo dużo walorów, które pokazał przy pier­wszej bram­ce. Kuba musi cią­gle patrzeć na grę w defen­sy­wie. Trał­ka był jedynym pomoc­nikiem gra­ją­cym dzisi­aj w defen­sy­wnie, a Kuba miał grać w ofen­sy­wie. I on to dzisi­aj pokazał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.