01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-24godz.-37min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Ruchem

Trenerski dwugłos po meczu z Ruchem

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lech — Ruch, w którym lechi­ci wygrali 2:1.

For­nalik (Ruch) — Nie będę oce­ni­ał tego spotka­nia, jeśli chodzi o wid­owisko. Zagral­iśmy dwie różne połowy. Był to mecz który był pod kon­trolą Lecha w pier­wszej połowie, bard­zo łat­wo tra­cil­iśmy te bram­ki. Nie było osza­łami­a­jącego tem­pa w tych akc­jach. Dru­ga połowa była lep­sza. Zdobyliśmy bramkę kon­tak­towa. Zabrakło cza­su. Szko­da, że cały mecz nie prze­b­ie­gał jak w drugiej połowie. Gdy­by było więcej cza­su, może byśmy dzisiejszy mecz wygrali.

Sko­rża (Lech) — Dzisiejszy mecz to typowe spotkanie, gdzie grasz dobrze, masz sytu­acje, strze­lasz bram­ki, a nagle wszys­tko się obra­ca w drugą stronę i do ostat­niej min­u­ty musisz wal­czyć. Dobre jest to, że nie stra­cil­iśmy bram­ki, ani punk­tów, jak w poprzed­niej rundzie. Gdy zgu­bil­iśmy rytm gry, pokaza­l­iśmy charak­ter. Martwi mnie to, że w Poz­na­niu nie potrafil­iśmy tego meczu zdomi­nować do koń­ca. To na pewno był nasz duży minus, że do koń­ca musieliśmy bard­zo uważać, żeby nie zremisować tego meczu. Na Buł­garskiej musimy być drużyną która strzela kole­jne bram­ki. Zabrakło niewiele, żeby strzelić z kon­try jakąś bramkę. W pier­wszej połowie nasza gra była dobra, w drugiej wyglą­dała ona nieco gorzej. Wszys­tko co sobie założyliśmy, wszys­tko wykon­al­iśmy. W drugiej połowie Ruch w środ­kowej częś­ci boiska grał o wiele lep­iej. Jeśli chodzi o karnego. Uznałem, że sko­ro Marcin nie strzelił w zeszłej rundzie w Chor­zowie, to ter­az strzeli. To nie była dobra decyz­ja, Marcin nie sprostał temu. Zas­tanaw­ial­iśmy się pomiędzy dwoma zawod­nika­mi. Kędziorą i Kamińskim. Sztab był za Tomkiem, postaw­iłem na Marci­na. Kole­jny zmarnowany rzut karny, takie są realia, muszą coś z tym zro­bić. Dużym plusem jest dzisiejszy debi­ut Jaku­ba Serafina.
Ma bard­zo dużo walorów, które pokazał przy pier­wszej bram­ce. Kuba musi cią­gle patrzeć na grę w defen­sy­wie. Trał­ka był jedynym pomoc­nikiem gra­ją­cym dzisi­aj w defen­sy­wnie, a Kuba miał grać w ofen­sy­wie. I on to dzisi­aj pokazał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.