01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.17min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Termalicą

Trenerski dwugłos po meczu z Termalicą

Zaprasza­my się do zapoz­na­nia z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lech — Ter­mal­i­ca, który skończył się zwycięst­wem 5:2 na początek rundy wiosennej.

Piotr Mandrysz — Ter­mal­i­ca: Prze­gral­iśmy wysoko. Uważam, że za wysoko. Początek ogól­nie mówiąc- śred­ni. Zan­im wes­zliśmy na dobre w mecz, prze­gry­wal­iśmy. Muszę pochwal­ić moich zawod­ników za ambicję, bo prze­cież odwró­cili los spotka­nia, nieste­ty obraz zamaza­ła końcówka,  gdy stra­cil­iśmy trze­cią bramkę, która padła ze spalonego. Później zagral­iśmy ultra-ofen­sy­wnie, a skończyło to się karnym i bramką młodego Kow­nack­iego. Wynik nie odzwier­cied­la prze­biegu spotka­nia, postaw­iliśmy się obec­ne­mu mis­tr­zowi Pol­s­ki, cho­ci­aż tego w wyniku nie widać. Najtrud­niejsze momen­ty dla zespołu są zawsze po zdoby­ciu gola. Eufo­ria zawsze nakazu­je przeć do przo­du. Tak zro­bil­iśmy i nadzial­iśmy się na kon­trę. Spodziewal­iśmy się, że Lech będzie chci­ał ode­brać piłkę  wysokim pressingiem i dos­tosowal­iśmy do tego nasz styl gry. 

Jan Urban — Lech: Wydawało się, że po drugiej bram­ce będzie mecz o wiele bardziej spoko­jny, nato­mi­ast bram­ki przed prz­er­wą i po skom­p­likowały nam spotkanie. Ter­mal­i­ca pokaza­ła ‚że potrafi grać w piłkę, bo jak zostaw­iliśmy im trochę swo­body, to potrafili sobie pograć. Myślę, że wynik za wyso­ki, bo Ter­mal­i­ca miała trochę też swoich sytu­acji. Nie może­my doprowadzać do tego, że wyry­wa­jąc 2:0, daje­my sobie wyrów­nać. Ale cieszymy się z tych punk­tów. Pozwalal­iśmy trochę prze­ci­wnikowi grać w środ­ku, my sami później wysoko wychodzil­iśmy. Zawsze to pier­wsze spotkanie jest jakąś niewiadomą. Wtedy gdy ta prz­er­wa jest tak dłu­go , ten okres przy­go­towaw­czy, różnie zespoły stara­ją się przy­go­tować do tej rundy. Dzisi­aj nie chci­ałem wyprowadzać piłkę z jakimś więk­szym ryzykiem z defen­sy­wy, bo może z góry boisko wyglą­dało inaczej, ale jeśli ktoś na nim był, to ono wyglą­da fatal­nie. Wiedzi­ałem, że będę musi­ał się na kon­fer­encji tłu­maczyć z tej sytu­acji z karnym. Jeśli Kow­naś jest na boisku to on ma strze­lać karne. Takich sytu­acji nie powin­no być, bo pod wpły­wem emocji nie może być takich reakcji.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.