06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.54min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Zagłębiem

Trenerski dwugłos po meczu z Zagłębiem

Lech Poz­nań wygrał z Zagłę­biem Lubin 2:0. Tren­erzy drużyn po meczu sko­men­towali to, co dzi­ało się dzisi­aj na murawie:

Piotr Stokowiec — Zagłę­bie Lubin: To spotkanie zaczęło się zbyt bojaźli­wie i w nieciekawy sposób dla nas. Przy­pad­kowa bram­ka ustaw­iła mecz, Lech mógł zacząć grać z kon­try. Nie robię tragedii z tego wyniku. Cały czas idziemy do przo­du, nie wsty­dzę się naszej gry. Pod­nieśliśmy rękaw­ice, pokaza­l­iśmy dzisi­aj, że umiemy grać w piłkę. Sposób w jaki grał z nami Lech — bard­zo wyrafi­nowany. Jeśli chodzi o sędziowanie, tutaj Tet­teh powinien zostać wyrzu­cony z boiska. Oczy­wiś­cie błędy zdarza­ją się każde­mu, nawet sędziemu.

Jan Urban — Lech Poz­nań: Dość szy­bko strzelona bram­ka ułatwiła nam zadanie w dzisiejszym spotka­niu. Mogliśmy wygrać ten mecz wyżej, zda­ję sobie z tego sprawę. Poza bramka­mi mieliśmy jeszcze trzy inne sytu­acje. Jeśli chodzi o Zagłę­bie to z tego, co sobie przy­pom­i­nam to strzał Piąt­ka i Papadop­u­losa głową. Wiem, że wsadz­iłem Bar­ryego Dou­glasa na minę, ale miałem na uwadze zmęcze­nie innych zawodników.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.