04.06.2023, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Chicago Fire
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.29min.
11.67 X4.00 24.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Zagłębiem

Trenerski dwugłos po meczu z Zagłębiem

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lecha Poz­nań z Zagłę­biem Sos­nowiec, w którym lechi­ci pokon­ali rywala 1:0.

Artur Derbin — Zagłębie:

Jeśli miałbym coś powiedzieć o pier­wszej połowie, to podes­zliśmy do Lecha ze zbyt dużym sza­cunkiem do prze­ci­wni­ka. Prawdzi­wa gra zaczęła się w drugiej połowie, z więk­sza wiarą i deter­mi­nacją z naszej strony. Nieste­ty nie udało nam się w tym okre­sie gry udoku­men­tować bramką, ale naszym chłopakom należy się ogrom­ny sza­cunek za grę dzisi­aj. Mamy dobrą pozy­cję wyjś­ciowa na rewanż. Do rewanżu trochę cza­su jeszcze zostało, po drodze mamy inne mecze. Wiedzieliśmy, że będzie dużo płyn­noś­ci ze strony Lecha w dzisiejszym spotka­niu. W drugiej połowie udało nam się przetrzymy­wać grę na połowie prze­ci­wni­ka, ale gospo­darze nie pozwalali nam na płynne przemieszczanie się z piłką. Pier­wszy akt przed­staw­ienia za nami, czekamy na dru­gi w Sosnowcu.

 

Jan Urban — Lech:

Jak się zwykło mówić: Puchar rządzi się swoi­mi prawa­mi. Gral­iśmy z prze­ci­wnikiem, który gra klasę niżej, a na boisku wyglą­dało, że to równy ryw­al. W pier­wszej połowie wszys­tko było dobrze, w drugiej jed­nak za dużo wymi­an ciosów, co nas za bard­zo nie intere­sowało. Szko­da sytu­acji w ostat­niej akcji, gdzie mogliśmy pod­wyższyć i ten wynik był­by naprawdę dobry. To wynik pucharowy. Będziemy się martwić rewanżem w swoim cza­sie. Zagral­iśmy tym, co było w dys­pozy­cji. Zaczy­namy się sypać z różnych względów, ale taka jest nasza sytu­ac­ja. Jeśli chodzi o Trałkę. Łukasz ciąg­nie ten wózek, niesamiowicie wąn­za postać dla tego zespołu. nie mogę powwidzei,ć, czy sktręce­nie stawu jest tak duże, czy zdąży dojść do siebie, nie mogę na to odpowiedzieć.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.