Trenerski dwugłos po meczu z Zagłębiem

Trenerski dwugłos po meczu z Zagłębiem

Lech Poz­nań wygrał z Zagłę­biem Lubin 1:0 i tym samym awan­sował do pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu pucharowym.

Piotr Stokowiec — Zagłę­bie: Grat­u­lu­ję awan­su do pół­fi­nału Lechowi. Mecz trzy­mał w napię­ciu do ostat­niej chwili, mieliśmy swo­je szanse, ale nie mogliśmy ich wyko­rzys­tać. Ja na tym meczu patrzyłem na Zagłę­bie w innym kon­tekś­cie. Dzisiejszy mecz napawał optymizmem i z nim trze­ba patrzeć w przyszłość. Myślę, że satys­fakc­ja z młodych zawod­ników sprawi, że będziemy mogli wprowadz­ić więcej młodych, zdol­nych zawod­ników, a dzię­ki temu moja druży­na będzie grała jeszcze lep­iej. Jestem zad­owolony z pra­cy, którą wykonu­je­my i choć nie było dziś wiele jakoś­ci w naszej grze, jesteśmy w tej chwili na etapie budowy drużyny, która lep­iej będzie się prezen­tować za sezon, może dwa. Dzisiejszy mecz to już his­to­ria, czekamy na kole­jne wyzwa­nia, przed nami mecz z Podbeskidziem i na nim się trze­ba skupić. Za trzy tygod­nie znów przy­jeżdżamy do Poz­na­nia i tym razem liczę na lep­szy wynik niż w dzisiejszych okolicznościach. 

Jan Urban — Lech:  Trochę mi napędzili stra­chu piłkarze na końców­ce. W pier­wszej połowie nie było za wiele sytu­acji pod­bramkowych. Mieliśmy jed­ną sytu­ację Thoma­lli i akcję Gajosa, który został zablokowany. Widzieliśmy, że w takich spotka­ni­ach druży­na, która prze­grała pier­wszy mecz przy­jeżdża na rewanż i w zasadzie nie ma nic do strace­nia. W końców­ce rzeczy­wiś­cie nas przy­cis­nęli, ale całe szczęś­cie, że tego nie wyko­rzys­tali. Nie ukry­wam, że nie był to najlep­szy mecz w naszym wyko­na­niu. Wiemy, jaki jest Puchar Pol­s­ki. Dzisi­aj może­my odhaczyć jedne roz­gry­w­ki i Lech gra dalej. Przed samym spotkaniem okaza­ło się, że nie może zagrać Jevtić. Darko miał grać w pod­sta­wowym składzie, ale zła­pała go gry­pa żołądkowa.

 Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress