07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.50min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Zawiszą

Trenerski dwugłos po meczu z Zawiszą

Lech prze­grał na wyjeździe z Zaw­isza Byd­goszcz 0:1 i stracił drugie miejsce w tabeli na rzecz Jagiel­loni Białys­tok. Zapra­szamy do zapo­zna­nia się z wypo­wie­dziami tre­ne­rów po meczu.

Maciej Sko­rża: Są takie mecze, gdzie real­izu­je się sce­nar­iusz, którego nikt nie jest w stanie przewidzieć. Za dużo było nieko­rzyst­nych dla nas zdarzeń i nie potrafil­iśmy na to dobrze zareagować. Zmi­ana Paulusa Ara­ju­uriego, do tego czer­wona kart­ka dla Arnau­da Djouma. W prz­er­wie dokon­ałem zmi­any, bo chci­ałem wprowadz­ić szyb­szego zawod­ni­ka z lep­szy­mi para­me­tra­mi moto­ryczny­mi. Mogę pochwal­ić moją drużynę z końców­ki, zagral­iśmy z zębem, stworzyliśmy wystar­cza­jącą liczbę sytu­acji. Cisza, smutek i grobowa atmos­fera w naszej szat­ni. Jak wal­czysz o najwyższe tro­fea i prze­gry­wasz z zespołem z niższych rejonów tabeli, to boli. Grat­u­lu­ję Zaw­iszy trzech punk­tów. Obie drużyny dały z siebie wszys­tko, a Zaw­isza o jed­ną bramkę był lepszy.

Mar­iusz Rumak: Wiedzieliśmy, że Lech jest najlep­szym zespołem z tych, z który­mi gral­iśmy. Gra­jąc 11 na 11 bard­zo trud­no było nam stworzyć sytu­acje, a Lech przedzier­ał się przez nasze szy­ki. Czer­wona kart­ka ułożyła spotkanie, udało się w pier­wszej połowie zdobyć gola. Lech dobrze bronił się w drugiej połowie. Cieszę się, że moi piłkarze wykony­wali zada­nia tak­ty­czne. Bard­zo trud­no było stworzyć sytu­acje tworząc atak pozy­cyjny, potem Lech wyszedł wyżej, dzię­ki czemu mieliśmy więcej miejs­ca i  wychodzil­iśmy z kon­trataka­mi. Mogliśmy jeden z nich wyko­rzys­tać, dzię­ki czemu nie było­by tak ner­wowo w końców­ce. Mieliśmy szczęś­cie po uderze­niu Ger­go Lovrenc­sic­sa. Wygrać z takim zespołem jak Lech Poz­nań to fajne uczucie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.