02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.3godz.28min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Żetysu

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi asys­ten­ta I tren­era Żety­su Tałdyko­r­gan – Alek­san­dra Shatskiego  oraz szkole­niow­ca Lecha Poz­nań – Mar­iusza Rumaka.

 

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Tak jak się spodziewałem było to trudne spotkanie. Jesteśmy w okre­sie przy­go­towaw­czym, który cią­gle trwa i nie byliśmy do koń­ca pewni czy jesteśmy w takiej formie jakiej byśmy chcieli. Brakło pewnoś­ci siebie i deter­mi­nacji. Pamię­ta­jmy, że to dwumecz i nic się jeszcze nie skończyło. Po zmi­anach w zes­pole widać, że Rafał Muraws­ki jest bard­zo potrzeb­nym zawod­nikiem. Cieszy fakt, że nowi zawod­ni­cy są wzmoc­nie­niem, a Ger­go już wpisał się w notesy. Łukasz zagrał bard­zo dobrze i gdy­by nie kon­tuz­ja pozostał by na boisku. Był to bard­zo trud­ny i dynam­iczny mecz, szczegól­nie w pier­wszej połowie. Na muraw­ie była bard­zo duża wilgo­t­ność, co przełożyło się na wysiłek włożony w mecz. Nie wyglą­dal­iśmy rewela­cyjnie w końców­ce, momen­ta­mi tra­cil­iśmy kon­trolę, co nie jest dobre. Popeł­nial­iśmy dużo błędów, zawod­ni­cy bez pił­ki byli nieod­powied­nio ustaw­ieni. Kaza­chowie narzu­cili duże tem­po, ale wyda­je mi się, że nie było zagroże­nia naszej bram­ki w pier­wszej połowie. My poza strza­łem Tonewa, ewen­tu­al­nie Ślusarskiego też nie odd­awal­iśmy strza­łów. Jest spowodowane tym, że roze­gral­iśmy tylko dwa sparin­gi. Musimy dostać trochę cza­su, żeby to zaczęło funkcjonować.

Alek­san­dr Shatskih (Żety­su Tałdyko­r­gan):  — Po pier­wsze chci­ałbym pograt­u­lować tego spotka­nia, zarówno gospo­dar­zom i goś­ciom. Dobry mecz dla obu drużyn. Jeszcze raz wielkie grat­u­lac­je dla gospo­darzy za zwycięstwo.

notował Łukasz Cyraniak

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.