27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.10godz.44min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu ze Śląskiem

Trenerski dwugłos po meczu ze Śląskiem

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lecha ze Śląskiem. W tym spotka­niu lechi­ci pokon­ali wrocław­ian 3:0

Pawłows­ki (Śląsk): Myślę, że przes­pal­iśmy pier­wszą połowę. Za łat­wo dal­iśmy strzelić sobie trzy bram­ki w zbyt krótkim okre­sie. Men­tal­nie chłop­cy trochę nie byli nastaw­ieni na walkę, byliśmy za daleko od prze­ci­wni­ka, na zbyt dużo pozwalal­iśmy. Zawsze staram się grać ofen­sy­wnie i uważam, że my mieliśmy pier­wszą sytu­ację bramkową, to mogło się inaczej potoczyć. Muszę pochwal­ić chłopaków po drugiej połowie, bo umieli pow­stać i zagrali dobrze. Trze­ba zamknąć tę książkę, w sobotę kole­jny mecz, pracu­je­my dalej. Trud­no porów­nać Lecha i Legię. To dwa inne zespoły. Legia jest bard­zo przewidy­wal­na, każdy mecz gra tak samo. Myślę, że Lech jest bardziej kreaty­wny. Kom­bi­nac­je Lecha są bard­zo dobre. Nie chcę się wypowiadać, to dwa inne zespoły, niech wygra lepszy.

ejberempire

Sko­rża (Lech): Świet­nie się zaczął ten mecz dla nas, potrafil­iśmy narzu­cić swo­je warun­ki. Śląsk nie przy­jechał się tu bron­ic. Wiedzieliśmy, że to będzie pró­ba sił ofen­sy­wnych. Dobrze, się dla nas ułożyło, to był klucz do zwycięst­wa. Wiemy, że jed­na bram­ka przewa­gi to żad­na przewa­ga. Te dwie bram­ki zbu­dowały pewność siebie. Wiemy, że potrafimy grać ciekaw­ie, kreaty­wnie. To są akc­je które chcielibyśmy jak najczęś­ciej oglą­dać na Buł­garskiej. Świetne zachowanie Szym­ka Pawłowskiego. Dzisi­aj potwierdz­ił, że Śląsk mu leży. Cieszę się, że pokazał swo­ją wartość, jak potrafi być istot­ny dla zespołu. Mam nadzieję, że utrzy­ma for­mę do koń­ca, a może dołoży, bo stać go na więcej. Musieliśmy kon­trolować mecz. Pozosta­je niedosyt, że w drugiej połowie nie zdołal­iśmy strzelić bram­ki. Cieszy fakt, że kończymy mecz bez kon­tuzji i bez kartek. Stać nas na dobrą grę do koń­ca sezonu.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.