Trenerski dwugłos po meczu ze Śląskiem

Trenerski dwugłos po meczu ze Śląskiem

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lecha ze Śląskiem. W tym spotka­niu lechi­ci pokon­ali wrocław­ian 3:0

Pawłows­ki (Śląsk): Myślę, że przes­pal­iśmy pier­wszą połowę. Za łat­wo dal­iśmy strzelić sobie trzy bram­ki w zbyt krótkim okre­sie. Men­tal­nie chłop­cy trochę nie byli nastaw­ieni na walkę, byliśmy za daleko od prze­ci­wni­ka, na zbyt dużo pozwalal­iśmy. Zawsze staram się grać ofen­sy­wnie i uważam, że my mieliśmy pier­wszą sytu­ację bramkową, to mogło się inaczej potoczyć. Muszę pochwal­ić chłopaków po drugiej połowie, bo umieli pow­stać i zagrali dobrze. Trze­ba zamknąć tę książkę, w sobotę kole­jny mecz, pracu­je­my dalej. Trud­no porów­nać Lecha i Legię. To dwa inne zespoły. Legia jest bard­zo przewidy­wal­na, każdy mecz gra tak samo. Myślę, że Lech jest bardziej kreaty­wny. Kom­bi­nac­je Lecha są bard­zo dobre. Nie chcę się wypowiadać, to dwa inne zespoły, niech wygra lepszy.

ejberempire

Sko­rża (Lech): Świet­nie się zaczął ten mecz dla nas, potrafil­iśmy narzu­cić swo­je warun­ki. Śląsk nie przy­jechał się tu bron­ic. Wiedzieliśmy, że to będzie pró­ba sił ofen­sy­wnych. Dobrze, się dla nas ułożyło, to był klucz do zwycięst­wa. Wiemy, że jed­na bram­ka przewa­gi to żad­na przewa­ga. Te dwie bram­ki zbu­dowały pewność siebie. Wiemy, że potrafimy grać ciekaw­ie, kreaty­wnie. To są akc­je które chcielibyśmy jak najczęś­ciej oglą­dać na Buł­garskiej. Świetne zachowanie Szym­ka Pawłowskiego. Dzisi­aj potwierdz­ił, że Śląsk mu leży. Cieszę się, że pokazał swo­ją wartość, jak potrafi być istot­ny dla zespołu. Mam nadzieję, że utrzy­ma for­mę do koń­ca, a może dołoży, bo stać go na więcej. Musieliśmy kon­trolować mecz. Pozosta­je niedosyt, że w drugiej połowie nie zdołal­iśmy strzelić bram­ki. Cieszy fakt, że kończymy mecz bez kon­tuzji i bez kartek. Stać nas na dobrą grę do koń­ca sezonu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress