01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-24godz.-56min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu ze Śląskiem

Trenerski dwugłos po meczu ze Śląskiem

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lecha Poz­nań ze Śląskiem Wrocław, który zakończył się wynikiem 2:0

Pawłows­ki (ŚLĄSK): Pier­wsza połowa była niezła, szczegól­nie pier­wsze 25 min­ut. Mieliśmy jed­ną albo dwie sytu­acje w drugiej połowie. Lech był zde­cy­dowanie lep­szy i myślę, że zasłuże­nie zwyciężył. Tak­ty­ka w pier­wszej połowie była taka sam. Zabrakło nam trochę jakoś­ci, dużo piłek przy wyprowadza­niu tra­cil­iśmy. Po zdoby­ciu za szy­bko ją tra­cil­iśmy. Mówiłem w prz­er­wie, żeby chłop­cy nie biegli w jed­nym kierunku. Obrona Lecha stała wysoko, a brakło nam jakoś­ci w środ­ku pola. To było decy­du­ją­cym czyn­nikiem, że szy­bko pozby­wal­iśmy się pił­ki. Lech miał zde­cy­dowanie dużo miejs­ca i efek­tem były dwie bram­ki. Grat­u­lu­je i wszys­tkiego dobrego w najbliższych meczach.

Sko­rża (LECH): Myślę, że byliśmy świad­ka­mi ciekawego meczu. Był zagrany na wysokim poziomie. Śląsk gra bard­zo agresy­wnie, trud­no nam było roze­grać piłkę, jak byśmy chcieli. W drugiej połowie pod­krę­cil­iśmy tem­po. Zaczęły się tworzyć sytu­acje. Bard­zo się cieszę z asyst Dou­glasa. Szkock­ie asysty, Fińskie bram­ki. Myślę, że szczęś­cie było po stron­ie lep­szej drużyny. Dru­ga połowa była najlep­szą na wios­nę. Akc­je się zazębi­ały, press­ing był  dobrze stosowany. W prz­er­wie mówiliśmy, że nie ma szans, że nie zro­bi się więcej miejs­ca. Widać było, że Śląsk nie grał tak efek­ty­wnie w pressin­gu. Wyko­rzys­tal­iśmy tę przestrzeń, to dla nas woda na młyn. Cieszymy się, że potrafil­iśmy to wyko­rzys­tać i stworzyć sobie tyle sytu­acji. Bard­zo mnie cieszy powrót Pawłowskiego do formy. Powrót w dobrym sty­lu. Potrze­bował meczu na przeła­manie. Szy­mon bard­zo ciężko pra­cow­ał na treningach. Dzisi­aj w końcu pokazał się z dobrej strony. Jeśli utrzy­mamy for­mę Szy­monowi, to będzie naprawdę dobrze. Czekamy jeszcze na powrót do formy Jeviticia. 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.