02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.55min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Żetysu — Leck

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi wypowiedzi­a­mi tren­erów obu drużyn. W drugim meczu I rundy elim­i­na­cyjnej Ligi Europy Lech Poz­nań zremisował 1:1 do Żety­su Tałdyko­r­gan i zapewnił sobie awans do kole­jnej rundy rozgrywek.

Slo­bo­dan Krč­mare­vić (Żety­su Tałdyko­r­gan): - Szy­bko strzelona bram­ka pokrzyżowała nam szy­b­ki i trud­no było zre­al­i­zować założony plan. Trud­no wye­lim­i­nować takiego gigan­ta jak Lech Poz­nań, gdy w rewanżu traci się gola w pier­wszym kwad­ran­sie. Jestem jed­nak zad­owolony z mojego zespołu. Widać różnicę pomiędzy pol­ską i kazach­ską piłką nożną. Gral­iśmy z kla­sowym rywalem, niezwyk­le sil­nym, który odniósł ostat­nio wiele sukcesów. Lech zagrał bard­zo dobre spotkanie.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Zdawałem sobie sprawę, że dłu­ga podróż może wpłynąć na naszą grę, dlat­ego staral­iśmy się nie narzu­cać wysok­iego ryt­mu. Chcieliśmy nie pod­krę­cać tem­pa, a momen­ta­mi udawało się je spowol­nić. Rywale byli groźni, zwłaszcza po prz­er­wie. Staral­iśmy się nie uśpić naszej czu­jnoś­ci w tym meczu. W nim szczęś­cie i umiejęt­noś­ci były po naszej stronie.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.