02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.48min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po porażce z Legią. Bjelica: To dla nas lekcja

Trenerski dwugłos po porażce z Legią. Bjelica: To dla nas lekcja

Jacek Magiera:

Jestem bard­zo zad­owoleni i szczęśli­wi. Zagral­iśmy dobry mecz. Było to wid­owisko trzy­ma­jące do koń­ca w napię­ciu. Grat­u­lu­ję mojej drużynie, że do ostat­niej chwili wal­czyła na boisku. Naszym celem było zwycięst­wo i z niego się bard­zo cieszymy. Chcieliśmy tak zagrać byśmy zarówno my jak i Lech mógł atakować. Świet­na atmos­fera również na try­bunach. Mam nadzieję na więcej takich spotkań w pol­skiej lidze.

Naszym celem przy przeprowadza­niu zmi­an zawod­ników jest to, by pomogli drużynie. Rozu­mowanie było takie, by prze­nieść ciężar gry na połowę prze­ci­wni­ka. To, że Kasper wejdzie w tym meczu zaplanowałem już dawno. Kwes­t­ia była tylko tego, w której min­u­cie. Kasper ma szczęś­cie w meczach z Lechem, bo w dwóch ostat­nich meczach zdobył gola prze­ci­wko Lechowi i to przechy­la­jąc sza­lę na naszą stronę. Tym się właśnie sug­erowałem, wprowadza­jąc go na boisko.

Nenad Bjel­i­ca:

Zaczęliśmy bard­zo dobrze ten mecz. Później mieliśmy 10 min­ut prz­er­wy w kon­trolowa­niu spotka­nia. W pier­wszej połowie mieliśmy lep­sze szanse niż Legia. Także w drugiej zagral­iśmy lep­iej. Wygry­wal­iśmy agresją, siłą, deter­mi­nacją, mieliśmy wynik, ale prze­gral­iśmy. Jedziemy dalej, ta poraż­ka będzie dla nas lekcją. Po tym meczu będziemy tylko moc­niejsi. Jestem zad­owolony z naszej gry i walki.

Jesteśmy kil­ka punk­tów za Lechią, Legią i Jagiel­lonią i musimy wal­czyć. Jestem pewien, że to będzie dobre zakończe­nie sezonu. Jestem dum­ny z moich zawod­ników. Po ostat­nim meczu byłem rozczarowany grą. Dzisi­aj jestem rozczarowany jedynie wynikiem. Moja druży­na zasłużyła na zwycięst­wo, ale taka jest pił­ka. Trze­ba to uszanować i iść dalej. Naszym najwięk­szym zwycięst­wem był dop­ing kibiców i ich radość po zdobytej bramce.

W ostat­nich min­u­tach chcieliśmy zaryzykować. To była decyz­ja drużyny pod­ję­ta na boisku i ten jeden błąd w ostat­niej akcji zade­cy­dował o stra­cie gola. W meczach z Legią, Jagiel­lonią i Lechią zasłużyliśmy na lep­sze wyniki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.