06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.23min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po pucharowym zwycięstwie z Pogonią. Bjelica: Z tą drużyną mogę grać w Lidze Mistrzów

Trenerski dwugłos po pucharowym zwycięstwie z Pogonią. Bjelica: Z tą drużyną mogę grać w Lidze Mistrzów

Lech Poz­nań zwyciężył w czwartym meczu z rzę­du z rezul­tatem 3:0. Daw­id Kow­nac­ki zdobył swo­ją czwartą bramkę tej wios­ny i lechi­ci są już jed­ną nogą w finale Pucharu Pol­s­ki, z czego bard­zo zad­owolony był tren­er Kole­jorza — Nenad Bjel­i­ca. Zaprasza­my do przeczy­ta­nia wypowiedzi tren­erów Lecha i Pogo­ni z kon­fer­encji pomeczowej. pogon

 

Kaz­imierz Moskal — tren­er Pogo­ni Szczecin :

Jechal­iśmy tutaj z wielki­mi nadzie­ja­mi pomi­mo tej poraż­ki w lidze. Mieliśmy wielkie nadzieje na dobry mecz tutaj. Jestem rozczarowany. Myślę, że z trzech meczów, jakie gral­iśmy prze­ci­wko Lechowi w tym sezonie, ten był najsłab­szy. Jed­na bram­ka mogła­by wiele zmienić w tej rywal­iza­cji, ale nawet nie mieliśmy okazji. Lech wygrał zasłużenie.

Nenad Bjel­i­ca — tren­er Lecha Poznań :

Zagral­iśmy dobry mecz. Kon­trolowal­iśmy całą grę. Dru­ga połowa była lep­sza, z czego jestem zad­owolony. Czwarty mecz, czwarty raz 3:0. Bard­zo dobry wynik.  Będziemy cią­gle ciężko pra­cow­ali w rewanżu, by zagrać w finale. Jestem zad­owolony z motywacji i sty­lu, z jaką gra moja druży­na. Jestem zad­owolony, bo pra­cow­al­iśmy bard­zo cięzko pod­czas okre­su przy­go­towaw­czego i ter­az widać tego efek­ty. Mamy bard­zo sze­roką i wyrów­naną kadrę. Dzisi­aj zmieniłem czterech zawod­ników w sto­sunku do piątkowego meczu i nie było widać regresu. 

Pawłows­ki zagrał bard­zo dobry mecz. Szymek przepra­cow­ał bard­zo ciężko ostat­ni miesiąc i dzisi­aj pokazał swo­je umiejęt­noś­ci, z czego jestem zad­owolony. Odnośnie trans­par­en­tu, Wymagam od moich zawod­ników, by po każdym meczu schodzili z boiska z aplauzem, bo na to zasługu­ją. Od pier­wszego dnia zawod­ni­cy mogli liczyć na moje zau­fanie, co pokazu­ją na boisku. Od sześ­ciu miesię­cy tutaj pracu­je i od pier­wszego treningu moi zawod­ni­cy wiedzą, że mogą na to liczyć. To jest bard­zo ważne, bo wtedy mogą pokazać swo­je umiejęt­noś­ci na boisku. Piłkarz musi wiedzieć, że mu ufam. Mam bard­zo moc­ny zespół. Wiem, że z tą drużyną mogę grać w Lidze Mistrzów. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.