02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.3godz.41min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po remisie z Górnikiem Łęczna. Smuda: Przemysław Pitry jest piłkarzem kompletnym

Trenerski dwugłos po remisie z Górnikiem Łęczna. Smuda: Przemysław Pitry jest piłkarzem kompletnym

Fran­ciszek Smu­da — tren­er Górni­ka Łęczna: 

Jesteśmy w takiej sytu­acji, że każdy punkt jest dla nas wagę zło­ta. Wiado­mo, że nie wal­czymy o mis­tr­zost­wo, a o spadek. Dzisiejszy wynik da nam trochę optymiz­mu. Mimo, że nie padły bram­ki, to mecz był bard­zo emocjonu­ją­cy. Jestem zad­owolony z cen­nego punk­tu zdobytego w Poznaniu.

Prze­mysław Pit­ry jest piłkarzem kom­plet­nym. Ma wszys­tko: uderze­nie i tak dale. Już w Poz­na­niu widzi­ałem w nim zawod­ni­ka, który zagra dobrze na każdej pozycji.

Nenad Bjel­i­ca — tren­er Lecha Poznań: 

Zobaczyliśmy dzisi­aj dwie różne połowy. W pier­wszej nie zagral­iśmy dobrze, bo nie byliśmy blisko rywala i przez to nie stworzyliśmy sobie szans. Górnik zagroz­ił nam kil­ka razy. Dru­ga część meczu była lep­sza. Mieliśmy więcej miejs­ca i stworzyliśmy sobie kil­ka okazji. Powiedzi­ałem chłopakom przed meczem, ze zagramy z bard­zo moc­ną drużyną. Fak­ty­cznie, Górnik był najlep­szym zespolem, jaki widzi­ałem w Poz­na­niu tej wiosny.

Jestem zad­owolony z mojej drużyny z ostat­nich kilku miesię­cy. Wykon­al­iśmy kawał pra­cy i nie kry­tyku­ję moich zawod­ników za ten mecz. Taka jest pił­ka noż­na, więcej nie mogliśmy zrobić.

Nie widzi­ałem słabych stron Górni­ka Łęcznej. W ostat­nim kwad­ran­sie zaryzykowal­iśmy i zagral­iśmy 4–4‑2. Nie zagral­iśmy na poziomie naszych ostat­nich spotkań, a szczegól­nie w pier­wszej połowie.W środę wznaw­iamy trenin­gi. Mamy ter­az dwa dni prz­er­wy. Ciężko pracu­je­my w tym tygod­niu, a w sobotę mamy mecz kontrolny.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.