01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-1godz.-33min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po remisie z Górnikiem Łęczna. Smuda: Przemysław Pitry jest piłkarzem kompletnym

Trenerski dwugłos po remisie z Górnikiem Łęczna. Smuda: Przemysław Pitry jest piłkarzem kompletnym

Fran­ciszek Smu­da — tren­er Górni­ka Łęczna: 

Jesteśmy w takiej sytu­acji, że każdy punkt jest dla nas wagę zło­ta. Wiado­mo, że nie wal­czymy o mis­tr­zost­wo, a o spadek. Dzisiejszy wynik da nam trochę optymiz­mu. Mimo, że nie padły bram­ki, to mecz był bard­zo emocjonu­ją­cy. Jestem zad­owolony z cen­nego punk­tu zdobytego w Poznaniu.

Prze­mysław Pit­ry jest piłkarzem kom­plet­nym. Ma wszys­tko: uderze­nie i tak dale. Już w Poz­na­niu widzi­ałem w nim zawod­ni­ka, który zagra dobrze na każdej pozycji.

Nenad Bjel­i­ca — tren­er Lecha Poznań: 

Zobaczyliśmy dzisi­aj dwie różne połowy. W pier­wszej nie zagral­iśmy dobrze, bo nie byliśmy blisko rywala i przez to nie stworzyliśmy sobie szans. Górnik zagroz­ił nam kil­ka razy. Dru­ga część meczu była lep­sza. Mieliśmy więcej miejs­ca i stworzyliśmy sobie kil­ka okazji. Powiedzi­ałem chłopakom przed meczem, ze zagramy z bard­zo moc­ną drużyną. Fak­ty­cznie, Górnik był najlep­szym zespolem, jaki widzi­ałem w Poz­na­niu tej wiosny.

Jestem zad­owolony z mojej drużyny z ostat­nich kilku miesię­cy. Wykon­al­iśmy kawał pra­cy i nie kry­tyku­ję moich zawod­ników za ten mecz. Taka jest pił­ka noż­na, więcej nie mogliśmy zrobić.

Nie widzi­ałem słabych stron Górni­ka Łęcznej. W ostat­nim kwad­ran­sie zaryzykowal­iśmy i zagral­iśmy 4–4‑2. Nie zagral­iśmy na poziomie naszych ostat­nich spotkań, a szczegól­nie w pier­wszej połowie.W środę wznaw­iamy trenin­gi. Mamy ter­az dwa dni prz­er­wy. Ciężko pracu­je­my w tym tygod­niu, a w sobotę mamy mecz kontrolny.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.