01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.5min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po wygranej z FK Pelister. Nenad Bjelica: Jestem bardzo zadowolony z wyniku

Trenerski dwugłos po wygranej z <span class="caps">FK</span> Pelister. Nenad Bjelica: Jestem bardzo zadowolony z wyniku

Lech Poz­nań wygrał w pier­wszym meczu elim­i­nacji do Ligi Europy z FK Pelis­ter 4:0. Dwukrot­nie na listę strzel­ców wpisał się Mario Situm, a po jed­nym trafie­niu dołożyli Nic­ki Bille oraz Radosław Majew­s­ki. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi opini­a­mi szkoleniowców. 

Naci Sen­soy:  To co miałem powiedzieć na samym końcu, powiem na samym początku. Grat­u­lu­ję zasłużonej wygranej Lechowi. Myślę, że kwes­t­ia ostate­cznego zwycięz­cy dwumeczu została rozstrzyg­nię­ta na sta­dion­ie przy Buł­garskiej. Rewanż w Mace­donii będzie tylko formalnością.

Czy Lech w łatwy sposób doszedł do tej wygranej? Oso­by, które nie oglą­dały meczu patrząc na wynik mogły­by odnieść wraże­nie, że tak, ale ja się z tym nie zgadzam. W pier­wszych 30. min­u­tach Lech nie stworzył żad­nej klarownej sytu­acji. My mieliśmy bard­zo klarowną sytu­acje do zdoby­cia bram­ki, kiedy nasz kap­i­tan strze­lał zza pola karnego, nato­mi­ast bramkarz Lecha świet­nie obronił jego strzał. Gdy­byśmy pier­wsi strzelili gola, to losy meczu mogły­by się inaczej potoczyć.

Nenad Bjel­i­ca: Jestem bard­zo zad­owolony z wyniku, wygral­iśmy 4:0, a to daje nam pewność, że może­my awan­sować do kole­jnej rundy. Nie zaczęliśmy meczu bard­zo dobrze, nie mieliśmy 100% kon­troli. Pelis­ter miał dwie, trzy sytu­acje na początku. Po pier­wszej bram­ce nasza gra wyglą­dała lep­iej, ale nie wszys­tko było tak jak chcieliśmy. Ważne, że druży­na nie przegrała.

Myślę, że to bard­zo dobry wynik, ale przed nami jeszcze 90 min­ut w meczu rewanżowym. Musimy być gotowi na to spotkanie. 

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.