Trenerski dwugłos po wygranej z FK Pelister. Nenad Bjelica: Jestem bardzo zadowolony z wyniku

Lech Poz­nań wygrał w pier­wszym meczu elim­i­nacji do Ligi Europy z FK Pelis­ter 4:0. Dwukrot­nie na listę strzel­ców wpisał się Mario Situm, a po jed­nym trafie­niu dołożyli Nic­ki Bille oraz Radosław Majew­s­ki. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi opini­a­mi szkole­niow­ców.

Naci Sen­soy:  To co miałem powiedzieć na samym końcu, powiem na samym początku. Grat­u­lu­ję zasłużonej wygranej Lechowi. Myślę, że kwes­t­ia ostate­cznego zwycięz­cy dwumeczu została rozstrzyg­nię­ta na sta­dion­ie przy Buł­garskiej. Rewanż w Mace­donii będzie tylko for­mal­noś­cią.

Czy Lech w łatwy sposób doszedł do tej wygranej? Oso­by, które nie oglą­dały meczu patrząc na wynik mogły­by odnieść wraże­nie, że tak, ale ja się z tym nie zgadzam. W pier­wszych 30. min­u­tach Lech nie stworzył żad­nej klarownej sytu­acji. My mieliśmy bard­zo klarowną sytu­acje do zdoby­cia bram­ki, kiedy nasz kap­i­tan strze­lał zza pola karnego, nato­mi­ast bramkarz Lecha świet­nie obronił jego strzał. Gdy­byśmy pier­wsi strzelili gola, to losy meczu mogły­by się inaczej potoczyć.

Nenad Bjel­i­ca: Jestem bard­zo zad­owolony z wyniku, wygral­iśmy 4:0, a to daje nam pewność, że może­my awan­sować do kole­jnej rundy. Nie zaczęliśmy meczu bard­zo dobrze, nie mieliśmy 100% kon­troli. Pelis­ter miał dwie, trzy sytu­acje na początku. Po pier­wszej bram­ce nasza gra wyglą­dała lep­iej, ale nie wszys­tko było tak jak chcieliśmy. Ważne, że druży­na nie prze­grała.

Myślę, że to bard­zo dobry wynik, ale przed nami jeszcze 90 min­ut w meczu rewanżowym. Musimy być gotowi na to spotkanie.

 

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress