03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.59min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po wysokiej wygranej z Piastem. Bjelica: Wygraliśmy zasłużenie

Trenerski dwugłos po wysokiej wygranej z Piastem. Bjelica: Wygraliśmy zasłużenie

Lech Poz­nań wygrał z Piastem Gli­wice 5:1 po bramkach Nick­iego Bille, Macie­ja Makuszewskiego, Łukasza Trał­ki oraz dwóch Chris­tiana Gytk­jaera. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi opini­a­mi tren­erów obu drużyn. 

Dar­iusz Wdowczyk:

Przede wszys­tkim grat­u­lu­je Lechowi trzech punk­tów. Życzę im powodzenia w pucharach, bo myślę, że będzie im potrzeb­ne. Co do meczu — przez 40. min­ut gral­iśmy dobrze w piłkę, stwarza­l­iśmy sobie pod­bramkowe sytu­acje, kon­trolowal­iśmy to, co dzieje się na boisku. Nadzial­iśmy się na kon­trata­ki. Mamy o czym myśleć. Poroz­maw­iamy sobie po męsku, by w następ­nym spotka­niu zacząć punk­tować. Byliśmy trochę wys­traszeni Lecha, już w pier­wszej min­u­cie mieliśmy sytu­acje, która o dzi­wo nas zaskoczyła. Lep­szych okazji już nie mieliśmy. Lech wygrał zasłuże­nie 5:1. Postawa moich zawod­ników od 40. min­u­ty jest nie do przyjęcia.

Nenad Bjel­i­ca:

Myślę, że to był bard­zo cięż­ki mecz dla obu drużyn. Tem­per­atu­ra była bard­zo wyso­ka. Mieliśmy dużo prob­lemów w pier­wszej połowie. Nie byliśmy blisko rywala, nie zawsze dobrze gral­iśmy pressingiem, ale pier­wsza bram­ka wszys­tko zmieniła. Potem łatwiej nam się atakowało, gral­iśmy z więk­szym zau­faniem do siebie i zasłuże­nie wygraliśmy.

W pier­wszej połowie Piast grał bard­zo dobrze, zawod­ni­cy byli dobrze zor­ga­ni­zowani w defen­sy­wie. Druży­na Pias­ta skła­da się z dobrych piłkarzy, którzy wiedzą jak kontratakować.

Po drugiej bram­ce zmieniło się wszys­tko, kon­trolowal­iśmy mecz i mieliśmy dużo okazji. Jestem bard­zo szczęśli­wy, że dwaj napast­ni­cy zdobyli bram­ki. To daje zau­fanie i napawa optymizmem przed czwartkiem. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.