31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.58min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Cracovią: Skorża nie chce mówić o przyszłości

Trenerski dwugłos po meczu z Cracovią: Skorża nie chce mówić o przyszłości

Po kole­jnym fatal­nym spotka­niu mis­tr­zowie Pol­s­ki prze­gry­wa­ją z Cra­cov­ią Kraków 5:2 pod Wawelem. Piłkarze wypeł­ni­a­ją­cy koszul­ki z kole­jowym herbem w jede­nas­tu kole­jkach zdobyli zaled­wie 5 punk­tów zwycięża­jąc w lidze ostat­ni raz (i jedyny) 25 lip­ca z Lechią (2:1).

Pasy już po pię­ciu min­u­tach spotka­nia prowadz­iły 2:0, a gra Lecha wyglą­dała fatal­nie - Po katas­tro­fal­nym początku meczu, otrząs­nęliśmy się i stworzyliśmy sobie kil­ka sytu­acji, ale byliśmy bard­zo nieskuteczni. Skrzy­dła pod­cięła nam zła decyz­ja Macie­ja Gos­tom­skiego, która zabrała nam wiarę w dobry wynik dzisiejszego spotka­nia. W obronie gral­iśmy bard­zo źle, kar­dy­nalne błędy stwarza­ły wiele sytu­acji dla Cra­covii. Nie pamię­tam, kiedy druży­na prowad­zona przeze mnie straciła aż tyle bramek.- zauważa Skorża.

Co będzie ter­az? Czy poraż­ka z Cra­cov­ią była ostat­nim meczem tren­era Kolejorza?

-Nie chcę się dzisi­aj wypowiadać na tem­at swo­jej przyszłoś­ci- uci­na 43-let­ni szkoleniowiec.

maciej skorża

W kom­plet­nie innym humorze był po tym meczu obec­ny tren­er Cra­covii, a były Lecha- Jacek Zielińs­ki. Szkole­niowiec, który zdobył z Lechem mis­tr­zost­wo Pol­s­ki przed pię­cioma laty- Bard­zo cieszymy się z tego zwycięst­wa. Piłkarze zagrali wresz­cie tak, jak od daw­na oczeki­wali kibice. Spotkanie mogło się podobać, padały piękne bram­ki. Moi zawod­ni­cy strasznie spięli się na mecz z mis­trzem Pol­s­ki i udało im się wygrać. Nie odczuwam satys­fakcji, a jedynie współczu­ję Maćkowi i piłkar­zom Lecha. Czas zabliźnił razy i spoko­jnie pod­chodzę do spotkań z Kole­jorzem. Jedynie cieszę się z tego, że pokon­al­iśmy aktu­al­nego mis­trza Pol­s­ki- ocenił po spotka­niu tren­er Pasów.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.