Treningi w godzinie meczu

W czwartek piłkarze Lecha Poz­nań zagra­ją z rewanżowe spotkanie I rundy elim­i­nacji Ligi Europy. W Kazach­stanie ich rywalem będzie miejs­cowe Żety­su Tałdyko­r­gan. Lechi­ci do tego meczu przy­go­towu­ją się, orga­nizu­jąc trenin­gi w godzinie meczu.

- Będziemy posługi­wali się cza­sem pol­skim – przyz­nał ostat­nio Mar­iusz Rumak, który wspól­nie ze sztabem szkole­niowym uznał, że zmi­ana cza­su może źle wpłynąć na piłkarzy w trak­cie przy­go­towań do nowego sezonu. – Nie będziemy sug­erowali się słońcem, a po zamel­dowa­niu się w hotelu zje­my coś i pójdziemy na spac­er – dodał.

Zdaniem Krzyszto­fa Kotorowskiego to opty­malne rozwiązanie. – Jedziemy dzień przed meczem. Podob­nie było w Baku. Nie zmieni­amy swo­jego ryt­mu, jedyną zmi­en­ną będzie tem­per­atu­ra i wilgo­t­ność – zauważa. Golkiper „Kole­jorza” jest spoko­jny o orga­ni­za­cję wyjaz­du. – Pracu­je nad nim wiele osób. Nie wta­jem­nicza­łem się jak to będzie dokład­nie wyglą­dało. Na mecz na pewno nie zaśpimy – żar­tu­je „Kotor”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress