07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.57min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenują po kontuzjach

Lech od daw­na ma prob­le­my z częsty­mi kon­tuz­ja­mi zawod­ników. W ostat­nich meczach tren­er także musi­ał zrezyg­nować z wys­taw­ienia kilku piłkarzy ze wzglę­du na ich prob­le­my ze zdrowiem. Wszys­tko wskazu­je jed­nak na to, że czu­ją się już lep­iej, bo wraca­ją do tren­ingów i praw­dopodob­nie będą do dys­pozy­cji tren­era pod­czas niedziel­nego meczu.

Wczo­raj, pomi­mo wtorku czyli teo­re­ty­cznie dnia wol­nego dla piłkarzy, przy Buł­garskiej staw­iło się kilku zawod­ników Lecha, którzy mieli ostat­nio prob­le­my ze zdrowiem, a ter­az mogą już rozpocząć treningi.

Zaległoś­ci w treningach po kon­tuz­jach nadra­bi­ało aż pię­ciu zawod­ników. Byli to Djur­d­je­vić, Injac, Wojtkowiak, Bandrows­ki i Dry­gas. Ten ostat­ni nadal jed­nak ma indy­wid­u­alne trenin­gi ze wzglę­du na zła­maną jak­iś czas temu nogę i bard­zo długą prz­er­wę w kon­tak­cie z piłką. Ter­az ten młody zawod­nik próbu­je wró­cić do formy sprzed tej bolesnej kon­tuzji. Pozostali piłkarze już dzisi­aj mają być do dys­pozy­cji Bakero pod­czas treningu we Wronkach.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.