Trzech może jeszcze odejść

rumak mariusz (4)Z końcem czer­w­ca kari­erę piłkarską zakończyło dwóch zawod­ników – Djur­d­je­vić i Reiss. Z klubu odszedł już ofic­jal­nie Wandzel, blis­ki trans­feru jest również Tonew. Nie nie jedyni zawod­ni­cy, którzy latem mogą opuś­cić Lecha.

Zielone światło na ode­jś­cie z Poz­na­nia wciąż ma Vojo Ubi­parip. Serb wios­ną zagrał w ośmiu meczach i bram­ki nie strzelił. Jego przyszłość będzie uza­leżniona tylko i wyłącznie od jego decyzji. W czer­w­cu przyszłego roku kończy mu się umowa z Lechem. - Roz­maw­iałem z nim i jeśli będzie chci­ał zostać, to będzie rywal­i­zował o miejsce w składzie. Jeśli wygra tę walkę, to będzie grał, ale ma od nas zgodę na ode­jś­cie i wszys­tko zależy od niego - mówi tren­er Rumak.

To jed­nak nie jedyny piłkarz, który może jeszcze opuś­cić stolicę Wielkopol­s­ki. Kole­jny­mi są Kiełb i Jakóbows­ki, którzy wrócą z wypoży­czeń. Jak zaz­nacza szkole­niowiec Lecha zarówno jeden jak i dru­gi wzbudza­ją zain­tere­sowanie innych klubów. — Z nimi poroz­maw­iamy i zobaczymy jak potoczy się ich przyszłość. Mamy zapy­ta­nia doty­czące tej dwój­ki — pod­kreśla opiekun Lecha.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress