Trzy mecze w osiem dni. Zaczyna się rotacja

Piłkarze Lecha nie gra­ją w tym sezonie w europe­js­kich pucharach, a więc wyda­je się, że prob­lem roz­gry­wa­nia spotkań, co trzy dni poszedł nieco w odstawkę. Nic bardziej myl­nego. W tym tygod­niu na przestrzeni ośmiu dni „Kole­jorz” roze­gra trzy bard­zo ważne mecze. Pier­wsze już za nim, lecz trwa­ją przy­go­towa­nia do dwóch kolejnych.

W poprzed­nim tygod­niu Lechi­ci mieli chwilę na odpoczynek, lecz wcześniej prob­lem gry co trzy dni również wró­cił. Kilku zawod­ników z Poz­na­nia otrzy­mało powoła­nia na mecz kadry i nie wszyscy byli w pełni gotowy do wys­tępu w spotka­niu z Wisłą. – Rozu­miem taką sytu­ację, bo jesteśmy w wielkim pol­skim klu­bie i ci gracze będą otrzymy­wać powoła­nia. Grać, a grać na sto pro­cent to jest jed­nak duża różni­ca – zaz­nacza Jose Mari Bakero.

Przyz­nał on, że tren­er musi wykazać się pewnym instynk­tem i przewidy­waniem wydarzeń związanych nie tylko z najbliższym spotkaniem. – Myślę o dwóch-trzech meczach z góry. Liczę się ze wszys­tki­mi zawod­nika­mi, którzy zna­j­du­ją się kadrze – zauważa szkole­niowiec Lecha.

Fakt, że jutro piłkarze „Kole­jorza” roze­gra­ją ważny mecz z Chro­brym Głogów w Pucharze Pol­s­ki, nie zmienia jed­nak fak­tu, że sztab szkole­niowy praw­dopodob­nie zde­cy­du­je się na kil­ka zmi­an w wyjś­ciowym składzie. Wszys­tko z myślą już o piątkowym spotka­niu ze Śląskiem Wrocław.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress