01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.15min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tylko z Lechią przegrali na wyjeździe. Pora na rewanż

lech konferencja historia- Po raz kole­jny nie prze­grałem z Lechem. Od 1994 roku pracu­je jako tren­er w Ekstrak­lasie i z zespołem z Poz­na­nia zawsze co najm­niej remisowałem. Zagral­iśmy dzisi­aj z ser­ca i wątro­by, a przy okazji nie zabrakło nam szarych komórek oraz płynu rdzeniowo-móz­gowego i dzię­ki temu cieszymy się ze zwycięst­wa – mówił po wrześniowym meczu w Gdańsku Bogusław Kaczmarek.

Lechia to jedy­na druży­na w tym sezonie, która wygrała u siebie z Lechem Poz­nań. Pozostałe dziesięć zespołów musi­ało uznać wyżs­zość rywala, który właśnie tylko z Lechi­ta­mi musi­ał przełknąć gorycz poraż­ki. Jed­nak, gdy „Kole­jorz” jechał na PGE Arenę, jeszcze nikt nie przy­puszczał, że w tym sezonie będzie notował tak fan­tasty­czną passę wyjaz­dową. Spotkanie przy Buł­garskiej to znakomi­ta okaz­ja to wyrów­na­nia rachunków.

Gdańszczanie mogą podtrzy­mać ten­dencję, jeśli tylko wygra­ją. Tren­er tego zespołu na kon­fer­encji pra­sowej po meczu z Lechem powiedzi­ał, że z nim jeszcze nie prze­grał. Mylił się. Prze­grał i to całkiem niedawno, ponieważ w ostat­nim cza­sie nie grał wiele meczów prze­ci­wko „Kole­jor­zowi”. Niespeł­na osiem lat temu prowad­zony przez niego Górnik Łęcz­na uległ Lechowi 3:0. Zachowanie tren­era może­my jed­nak zrozu­mieć, bo o porażkach zapom­i­na się szybko.

Dla Lecha piątkowy mecz będzie zatem okazją do przy­pom­nienia tren­erowi Kacz­markowi, że z „Kole­jorzem” prze­gry­wa. Ważniejsze jest jed­nak przeła­manie passy w meczach u siebie, a przy okazji mały rewanż za spotkanie w Gdańsku.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.