03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.51min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tymoteusz Puchacz wyjaśnił czemu nie odszedł do Mainz

Tymoteusz Puchacz wyjaśnił czemu nie odszedł do Mainz

Lech w ubiegłym oknie trans­fer­owym zaro­bił dużo pieniędzy. Z klubu odes­zli m.in. Jóźwiak i Gum­ny, a Mod­er od przyszłego sezonu będzie grał w Brighton, do którego trafił za reko­r­dowe 11 mln euro.  Kole­jnym piłkarzem budzą­cym duże zain­tere­sowanie na rynku trans­fer­owym był Tymo­teusz Puchacz. “Kole­jorz” dostał ofer­tę od Mainz, ale ją odrzu­cił. Dziś dowiedzieliśmy się, co było powo­dem takiej decyzji.

Tymoteusz Puchacz w Misji Futbol

Jak co poniedzi­ałek tak i dziś na YouTube na “Kanale Sportowym” odbyła się trans­mis­ja “Mis­ji Fut­bol”. Jeden z dzi­en­nikarzy roz­maw­iał z Tymo­teuszem Puchaczem. Lech za 21-late­ka, według infor­ma­cji podawanych przez media, dostał od Mainz ofer­tę w wysokoś­ci 4–5 mln euro, która odrzu­cił. Do całej tej sytu­acji postanow­ił odnieść się sam zawodnik.

Mainz złożyło ofer­tę, ale Lech chci­ał, żebym został.” — mówił Tymo­teusz Puchacz.

Myślę, że takie Mainz przy­jechało­by do Poz­na­nia i mogło­by dostać w trąbę. Nie byłem chęt­ny na wyjazd do klubu, który moglibyśmy pokonać”.

Trze­ba też brać pod uwagę fakt, że w Lechu Puchacz będzie grał w Lidze Europy. Na pewno chci­ał­by przeżyć takie doświad­cze­nie, zan­im wyjedzie do więk­szego klubu. “Kole­jorz” już w czwartek pode­jmie u siebie Ben­ficę Lizbona.

Wyjdziemy na Ben­fikę ofen­sy­wnie, bo jesteśmy zespołem, który wypra­cow­ał swój styl. Chce­my go pokazy­wać w każdym meczu. Gdy­byśmy nagle mieli zacząć bronić, to nie wiedzielibyśmy, co robić.” - dodał 21-latek.

fot. Screen YouTube/Lech Poznań

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.