01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.21godz.42min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ubiparip: Doniesienia o transferach mnie motywują

vojoo ubiparipVojo Ubi­parip w kole­jnym meczu w tym sezonie pokazał się z dobrej strony. — Jestem w formie i oby tak dalej — mówi.

 

W spotka­niu z Honką “Ubi” miał trzy uderzenia z dys­tan­su, które z tru­dem wybronił bramkarz rywala. Poza tym trafił w słu­pek, a w innej sytu­acji niez­nacznie przestrzelił.- Miałem swo­je szanse w tym meczu, ale nie chci­ało wpaść. Może w następ­nym meczu — przyz­nał piłkarz.

Na każdym kroku pod­kreśla on, że pozy­c­ja skrzy­dłowego, na której wys­tępu­je nie jest jego opty­mal­ną. — Gram bez pyta­nia, gdzie chce tren­er. Najważniejsze, że mam szanse wys­tępować na boisku. Najlepiej czu­ję się z przo­du, ale mogę też grać na skrzy­dle — podkreśla.

Serb nie zamierza jed­nak rezyg­nować z wal­ki o miejsce na szpicy. -
Nie wiem czy będzie ciężko mi rywal­i­zować z Łukaszem. Chci­ałbym dostać okazję, wtedy zobaczymy, czy mogę z nim wal­czyć o skład — zaz­nacza zawodnik.

Po raz kole­jny przed tym sezonem wysyłany był do innego klubu. W medi­ach pojaw­iały się infor­ma­c­je o tran­ferze lub wypoży­cze­niu. On sam jed­nak pod­chodzi do sytu­acji bard­zo spoko­jnie. — Od kiedy jestem w Lechu zawsze mówiło się, że idę do innego klubu. Zawsze było ciśnieie na trans­fer. Mnie to zwsze moty­wu­je, od kiedy jestem w Poz­na­niu zawsze pojaw­ia­ją się infor­ma­c­je, że jestem za sła­by za Lecha, ale pokazu­je że jest inaczej — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.