Ubiparip: Pierwszy gol sprawił mi najwięcej satysfakcji

Ubiparip: Pierwszy gol sprawił mi najwięcej satysfakcji

Vojo Ubi­parip wró­cił do gry po dziewię­ciomiesięcznej prz­er­wie spowodowaną kon­tuzją. Zagrał w pier­wszym meczu o stawkę i od razu strzelił trzy bram­ki.

Jestem zad­owolony z dzisiejszego wys­tępu, wygral­iśmy wysoko, a i ja zagrałem dobrze. Jestem szczęśli­wy i dzię­ki Bogu, że ta kon­tuz­ja jest już za mną – powiedzi­ał po meczu

Piast na Buł­garskiej jeszcze nie wygrał, a nawet nie strzelił bram­ki – Wszyscy wiemy, co się stało w czwartek i chcieliśmy zagrać dobrze, wygrać wysoko, żeby atmos­fera w zes­pole była dobra. W czwartek będzie dla nas najważniejszy mecz w sezonie. Musimy wygrać i awan­sować do kole­jnej rundy.

Po wczo­ra­jszym meczu wyda­je się, że Ubi­parip zna­jdzie się w wyjś­ciowej jede­nastce na mecz z Kalju. Jed­nak jak to będzie, przekon­amy się dopiero w czwartek – Tren­er zade­cy­du­je, kto będzie grał w czwartek. Ja jestem gotowy, by pomóc drużynie. Mam nadzieję, że będzie tak jak­bym chci­ał, czyli zagram w roli napast­ni­ka.

Hat-trick Ubi­pari­pa w meczu z Piastem był pier­wszym w barwach Kole­jorza. Kiedyś udało mu się w lidze serb­skiej – Pier­wszy gol spraw­ił mi najwięcej satys­fakcji, bo był strzelony po długiej prz­er­wie. Potem łat­wo mi się grało, druży­na była bardziej pew­na. Chcieliśmy dalej grać i strze­lać. To bard­zo cieszy i mam nadzieję, że zagramy tak w czwartek.

Mecz z try­bun oglą­dał Łukasz Teodor­czyk, który cią­gle leczy się po kon­tuzji – Życzę Łukas­zowi jak najszyb­szego powro­tu do zdrowia, bo ja wiem jak to jest, kiedy nie możesz grać. To jest naj­gorsza rzecz, jaka może się przy­darzyć piłkar­zowi – wspiera kolegę Ubi­parip

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Sponsor serwisu

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress