01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.50min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ubiparip: Pierwszy gol sprawił mi najwięcej satysfakcji

Ubiparip: Pierwszy gol sprawił mi najwięcej satysfakcji

Vojo Ubi­parip wró­cił do gry po dziewię­ciomiesięcznej prz­er­wie spowodowaną kon­tuzją. Zagrał w pier­wszym meczu o stawkę i od razu strzelił trzy bramki.

Jestem zad­owolony z dzisiejszego wys­tępu, wygral­iśmy wysoko, a i ja zagrałem dobrze. Jestem szczęśli­wy i dzię­ki Bogu, że ta kon­tuz­ja jest już za mną – powiedzi­ał po meczu

Piast na Buł­garskiej jeszcze nie wygrał, a nawet nie strzelił bram­ki – Wszyscy wiemy, co się stało w czwartek i chcieliśmy zagrać dobrze, wygrać wysoko, żeby atmos­fera w zes­pole była dobra. W czwartek będzie dla nas najważniejszy mecz w sezonie. Musimy wygrać i awan­sować do kole­jnej rundy.

Po wczo­ra­jszym meczu wyda­je się, że Ubi­parip zna­jdzie się w wyjś­ciowej jede­nastce na mecz z Kalju. Jed­nak jak to będzie, przekon­amy się dopiero w czwartek – Tren­er zade­cy­du­je, kto będzie grał w czwartek. Ja jestem gotowy, by pomóc drużynie. Mam nadzieję, że będzie tak jak­bym chci­ał, czyli zagram w roli napastnika.

Hat-trick Ubi­pari­pa w meczu z Piastem był pier­wszym w barwach Kole­jorza. Kiedyś udało mu się w lidze serb­skiej – Pier­wszy gol spraw­ił mi najwięcej satys­fakcji, bo był strzelony po długiej prz­er­wie. Potem łat­wo mi się grało, druży­na była bardziej pew­na. Chcieliśmy dalej grać i strze­lać. To bard­zo cieszy i mam nadzieję, że zagramy tak w czwartek.

Mecz z try­bun oglą­dał Łukasz Teodor­czyk, który cią­gle leczy się po kon­tuzji – Życzę Łukas­zowi jak najszyb­szego powro­tu do zdrowia, bo ja wiem jak to jest, kiedy nie możesz grać. To jest naj­gorsza rzecz, jaka może się przy­darzyć piłkar­zowi – wspiera kolegę Ubiparip

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.