Ubiparip: Zabrakło spokoju pod bramką rywala

vojoo ubiparipPo raz kole­jny w tym sezonie szan­sę wys­tępy na szpicy otrzy­mał Vojo Ubi­parip. Po raz pier­wszy jed­nak w pełnym wymi­arze cza­su. Serb zdobył bramkę, ale był na pozy­cji spalonej i nie sędzia nie uznał tego trafienia.

- Gral­iśmy tak jak powin­niśmy. Zabrakło ostat­niego poda­nia i strza­łu na bramkę. To musimy popraw­ić do czwartku, żeby wygrać. Moim daniem nasza gra wyglą­dała nieźle. Zabrakło tylko spoko­ju pod bramką rywala. Mieliśmy jed­ną albo dwie sytu­acji. Powin­no ich być więcej — powiedzi­ał po meczu piłkarz.

Napast­nik Lecha czeka ter­az na opinię tren­era na tem­at swo­jego wys­tępu — na jak częs­to zaz­nacza — swo­jej ulu­bionej pozy­cji. — Cieszę się, że dostałem szan­sę gry w napadzie. Dałem z siebie wszys­tko. Chci­ałem zagrać jak najlepiej. Ter­az oceni mnie tren­er - zaz­naczył Ubiparip.

Piłkarz jest optymistą przed czwartkowym meczem z Żal­girisem. — Myślę, że może­my i musimy wygrać ten mecz. Przede wszys­tkim musimy się dobrze przy­go­tować, popraw­ić stwarzanie sytu­acji bramkowych. Bo tylko tak może­my zdoby­wać bram­ki — pod­kreślił Serb.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress