Uraz Hamalainena. Zastąpi go Linetty?

hama hamalainen kasperPraw­dopodob­nie bez Kaspera Hamalaine­na zagra w piątek Lech Poz­nań. Fin narze­ka na uraz, nie trenu­je i bard­zo wąt­pli­we jest to, że szkole­niowiec Lecha postawi na tego piłkarza w spotka­niu z Lechią. Zastąpić w wyjś­ciowym składzie może go młody Karol Linetty.

- Tak naprawdę powinien zejść w prz­er­wie meczu, ale pod­jął męską decyzję, zacis­nął zęby i wal­czył dalej — mówił w poniedzi­ałek na kon­fer­encji pra­sowej Mar­iusz Rumak o kon­tuzji kreaty­wnego pomoc­ni­ka Lecha Poz­nań. Piłkarz już w trak­cie meczu miał zbitą stopę, na jego nodze pojaw­ił się krwiak, a szat­nię po spotka­niu w Szczecinie opuś­cił moc­no kulejąc.

Hamalainen trenu­je dwa razy dzi­en­nie z fizjoter­apeutą, ale wal­ka z cza­sem jaki pozostał do spotka­nia z Lechią jest trud­na do wygra­nia. Pomiędzy meczem z Pogo­nią a Lechią były jedynie trzy dni prz­er­wy. Pytanie czy szkole­niowiec Lecha odważy się zaryzykować zdrowiem piłkarza. Bardziej praw­dopodob­ne wyda­je się, że w piątek na boisku Fina zastąpi Linetty.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress