Uraz Hamalainena. Zastąpi go Linetty?

hama hamalainen kasperPraw­dopodob­nie bez Kaspera Hamalaine­na zagra w piątek Lech Poz­nań. Fin narze­ka na uraz, nie trenu­je i bard­zo wąt­pli­we jest to, że szkole­niowiec Lecha postawi na tego piłkarza w spotka­niu z Lechią. Zastąpić w wyjś­ciowym składzie może go młody Karol Linet­ty.

- Tak naprawdę powinien zejść w prz­er­wie meczu, ale pod­jął męską decyzję, zacis­nął zęby i wal­czył dalej — mówił w poniedzi­ałek na kon­fer­encji pra­sowej Mar­iusz Rumak o kon­tuzji kreaty­wnego pomoc­ni­ka Lecha Poz­nań. Piłkarz już w trak­cie meczu miał zbitą stopę, na jego nodze pojaw­ił się krwiak, a szat­nię po spotka­niu w Szczecinie opuś­cił moc­no kule­jąc.

Hamalainen trenu­je dwa razy dzi­en­nie z fizjoter­apeutą, ale wal­ka z cza­sem jaki pozostał do spotka­nia z Lechią jest trud­na do wygra­nia. Pomiędzy meczem z Pogo­nią a Lechią były jedynie trzy dni prz­er­wy. Pytanie czy szkole­niowiec Lecha odważy się zaryzykować zdrowiem piłkarza. Bardziej praw­dopodob­ne wyda­je się, że w piątek na boisku Fina zastąpi Linet­ty.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress