02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.34min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Urban: Brak pucharów to stracony sezon

Urban: Brak pucharów to stracony sezon

Już dziś lechi­ci zmierzą się w Krakowie z tamte­jszą Cra­cov­ią i jeśli wygra­ją, zachowa­ją szanse, by awan­sować w przyszłym sezonie do europe­js­kich pucharów.

Oprócz Cra­covii, Kole­jorz zmierzy się jeszcze na wyjeździe z Zagłę­biem Lubin, a sezon zakończą przed włas­ną pub­licznoś­cią meczem z chor­zowskim Ruchem — Według mnie dziewięć punk­tów wystar­czy, by zagrać w przyszłym sezonie w europe­js­kich pucharach, ale trze­ba to zro­bić. Mamy na to duże szanse, jed­nak musimy zacząć strze­lać bram­ki, bo bez tego trud­no myśleć o punk­tach. Wypada­ją nam ofen­sy­wni piłkarze i każdy musi wziąć odpowiedzial­ność za strze­lanie bramek. Trze­ba wygrać ten pier­wszy mecz, musimy iść po kolei. Jeśli tego nie zro­bimy, to kole­jnego finału może nie być – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji tren­er Urban.

 — Nasza przyszłość wyjaśni się w prze­ciągu tygod­nia. Nie musimy wyb­ie­gać daleko w przyszłość, w bo w środę, albo w niedzielę będziemy wszys­tko wiedzieć. Brak pucharów to sezon stra­cony dla Lecha.

Ten sezon dla lechitów nie jest udany. Najpierw dłu­go okupowali oni dolne rejony tabeli, a później do miejs­ca na podi­um tra­cili zaled­wie trzy ocz­ka — Wszys­tko decy­du­je się w ostat­nim miesiącu roz­gry­wek. Mieliśmy duże szanse na Puchar Pol­s­ki. W sezonie zasad­niczym zro­bil­iśmy super robotę i mieliśmy tylko trzy punk­ty mniej do trze­ciego miejs­ca i wszys­tko zawalil­iśmy cztere­ma mecza­mi i finałem PP. Wcześniej wszys­tko układało się tak, jak chcieliśmy – przyz­na­je szkoleniowiec.

Najwięk­szą szan­sę, by awan­sować do pucharów poz­na­ni­a­cy mieli pod­czas finału Pucharu Pol­s­ki, ale i tym razem się nie udało – Chłopa­cy są świado­mi, że mogli wygrać ten finał i to tym bardziej boli. Wiel­ka szko­da, bo finały są po to, by je wygry­wać. Legia to potrafiła, a my nie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.