06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.36min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Urban: Chcemy utrzymać dobrą passę

Urban: Chcemy utrzymać dobrą passę

Odkąd do Lecha przyszedł Jan Urban próżno szukać takiego samego składu, gra­jącego dwa mecze pod rząd. Roszad w wyjś­ciowej jede­nastce może­my się spodziewać również w meczu z Wisłą – To już nie jest zaskocze­niem, że Lech rotu­je skła­dem, wszyscy o tym wiedzą. Zmieni­am piłkarzy w zależnoś­ci od tego ja się czu­ją, to ma najwięk­szy wpływ, a ja ufam zawod­nikom. Jak ktoś czu­je zmęcze­nie w koś­ci­ach, to dam mu odpocząć i są zmi­any na tej pozy­cji. Każdy ma swo­ją szan­sę i każdy o tym wie, że mimo rotacji te szanse trze­ba wyko­rzys­tać, bo są zawod­ni­cy, którzy mogą grać dwa-trzy spotka­nia co trzy cztery dni.

Krakowian­ie pla­su­ją się obec­nie na siód­mym miejs­cu w tabeli, a ostat­nie ligowe spotkanie prze­grali. Ulegli przy Rey­mon­ta Cra­covii 1:2 – Wisła gra w piłkę wid­owiskowo, ma na kon­cie mało porażek, ale aż dziewięć remisów. Poraż­ka w tak prestiżowym meczu ja der­by Krakowa mogła spowodować takie decyz­je. Szko­da, bo ja cenie tren­era Moskala, który wykony­wał fajną pracę.

Właśnie po Der­bach Krakowa z posady tren­era zwol­niony został Kaz­imierz Moskal, a jego miejsce zajął Marcin Bro­niszews­ki –  To nie powin­no mieć znaczenia, bo Wisła zagra to, co trenu­ją i ćwiczą. To jest prze­cież ten sam sztab szkole­niowy. Nie sądzę, by ter­az nagle były jakieś zmi­any, bo świad­czyło­by to o tym, że wcześniej ta współpra­ca nie wyglą­dała dobrze – przyz­nał na kon­fer­encji szkoleni owiec Lecha.

Obie drużyny dzielą w tabeli cztery punk­ty, ale według tren­era to nie Lech jest fawory­tem – Nie jesteśmy do koń­ca fawory­tem tego meczu, ale zro­bimy wszys­tko, by tak się stało. Chce­my utrzy­mać dobrą passę. Chci­ałbym widzieć drużynę dobrze wyglą­da­ją­ca pod wzglę­dem fizy­cznym. Wisła gra co tydzień, ale mają krótką ławkę rez­er­wowych, ale ich pier­wszy skład jest bard­zo dobry.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.