02.06.2023, g. 02:30
NBA
Denver Nuggets vs Miami Heat
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.4min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Urban: Lech rozgrywał piłkę na swojej połowie

- W pier­wszej połowie okaza­l­iśmy sza­cunek do mis­trza Pol­s­ki, był on nawet zbyt duży. Wiedzieliśmy, że będzie czekać nas trudne spotkanie — pod­kreślał na kon­fer­encji pra­sowej po meczu Jan Urban, tren­er Zagłębia.

- Wiedzi­ałem, że nasza szan­są w spotka­niu z mis­trza­mi Pol­s­ki będzie kon­tratak i na to nastaw­iłem mój zespół. W pier­wszej połowie nasza gra ofen­sy­w­na wyglą­dała słabo. Po prz­er­wie jeden kon­tratak zagral­iśmy dobrze i udało nam się wygrać.

- Przed drugą połową nie zmienial­iśmy naszych założeń, nie chcieliśmy grać otwartej pił­ki, bo jakość jest po stron­ie Lecha. Wiedzieliśmy, że będziemy mieli sytu­acje. Nie było już tak, że się boimy, gral­iśmy lep­iej, a gra się wyrów­nała. Lech miał inic­jatyw ę, ale roz­gry­wał piłkę na swo­jej połowie.

- W końców­ce meczu przy­pom­ni­ała mi się Legia i Cra­covia. Przy 1:0 trze­ba czekać z radoś­cią ze zwycięst­wa do ostat­niego gwiz­d­ka. To bard­zo ważne trzy punk­ty dla nas. Może­my patrzeć nie tylko za siebie, ale i przed siebie.

- Wszyscy byśmy chcieli grać wid­owiskowo, ale druży­na i ja żyje­my z wyników. Punk­ty są najważniejsze. W tak wyrów­nanej lidze, moż­na zdobyć dużo punk­tów samym zaan­gażowaniem, ambicją

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.