02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.29min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Urban: Mieliśmy masę szczęścia

Urban: Mieliśmy masę szczęścia

Kole­jorz swoim kibi­com spraw­ił niemałą niespodziankę, wygry­wa­jąc w czwartek we Flo­rencji 2:0. W niedzielę podopiecznych Jana Urbana również czeka ciężkie star­cie, bowiem przy Łazienkowskiej zmierzą się z Legią —  Ta druży­na w ostat­nim cza­sie przeszła wiele i dąży do tego, by się odbu­dować. Zwycięst­wo w Lidze Europy w jakimś stop­niu nam pomogło.

Od bard­zo daw­na lechi­ci z boiska nie zes­zli jako zwycięz­cy. Tri­umf nad lid­erem Serie A może dawać powody do radoś­ci i optymiz­mu – Lecha stać na dużo lep­szą grę niż we Flo­rencji. 2:0 to oczy­wiś­cie dobry wynik, ale mieliśmy masę szczęś­cia, bo Fiorenti­na stworzyła sobie sytu­acje. My mieliśmy w planach zagrać defen­sy­wnie, bo gdy­byśmy zagrali otwar­cie, to oni by nas zjedli. Tam są piłkarze war­ci mil­iony euro i na pewno potrafil­i­by to wyko­rzys­tać. Naszą szan­są były kon­trata­ki i stałe frag­men­ty gry. Nie było ich dużo, ale my byliśmy skuteczni i to wystar­czyło. U nas w lidze nikt nie prezen­tu­je takiego poziomu, a ja wiem, że stać nas na to, by zagrać jeszcze lep­iej – mówił szkole­niowiec Poz­nańskiej Lokomotywy.

W pucharowym meczu tren­er Urban dość sporo namieszał w składzie, a jak widać, opłaciło się to – Nie jest nam łat­wo zmieni­ać całą jede­nastkę, bo nie mamy takiej możli­woś­ci, Skład może zmieni­ać się z różnych względów – tak­ty­cznych, kartek, kon­tuzji, dys­pozy­cji czy iloś­ci roze­granych spotkań. Musimy myśleć o przyszłoś­ci. Mamy do roze­gra­nia pięć spotkań co 3–4 dni i to będzie niesamowicie trudne.

W czwartkowy wieczór na muraw­ie mogliśmy oglą­dać między inny­mi Denisa Thoma­l­lę oraz Davi­da Hol­mana – Denis i David nie stworzyli żad­nego zagroże­nia, ale jestem zad­owolony z tego, jaką pracę wykon­ali. Nab­ie­gali się naprawdę dużo, tworzyli przewagę i wykon­ali dużo czarnej robo­ty, a to właśnie było w tym meczu bard­zo potrzeb­ne – przyz­na­je trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.