02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.56min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Urban: Ważne, by kadrowicze wrócili zdrowi

Urban: Ważne, by kadrowicze wrócili zdrowi

Już jutro Lech pode­jmie na INEA Sta­dion­ie zespół z Wrocław­ia, który prowadzi znany wszys­tkim poz­nańskim kibi­com Mar­iusz Rumak.

Przez ostat­nie kilka­naś­cie dni tren­er Urban miał do dys­pozy­cji niewielką grup­kę piłkarzy, bowiem znacz­na część pier­wszej drużyny roz­jechała się na zgrupowa­nia swoich reprezen­tacji – Trenu­je się inaczej, inny jest też aspekt tak­ty­czny, jeśli ma się 10–11 zawod­ników. Nie sposób dokon­ać wów­czas jak­iś wiel­kich rzeczy. Znamy tę sytu­ację od daw­na, wcześniej czy później to nastąpi, bo wiemy ilu mamy kadrow­iczów. To dla nas nie jest nowość ani przeszko­da – komentuje.

- Paulus zagrał tak, jak cała reprezen­tac­ja. Nie mogli ustrzec się błędów, jeśli stra­cili w jed­nym meczu pięć bramek. Zaskocze­niem było też to, że zagrał na niety­powej dla siebie pozy­cji, bo na lewej obronie. Chłopa­ki w U19 też dobrze pograli. Wiedzi­ałem, że może być tak, że zagra­ją pełne trzy mecze w krótkim cza­sie. Gum­ny w ostat­nim spotka­niu pau­zował za kart­ki, ale i tak będę musi­ał wziąć to wszys­tko pod uwagę, bo wiem, co się może z nimi stać, gdy­by grali tak dużo. Jasiu wresz­cie przes­tał grzać ławę, a to cieszy. Waż­na dla niego, że zagrał i to w meczu wygranym na wyjeździe z sil­nym rywalem, jakim jest Szwa­j­caria. To go na pewno pod­bu­dowu­je. Ken­di też zagrał dobrze, ale mnie intere­su­je to, żeby przy­jechali zdrowi – zaz­nacza opiekun lechitów.

Jutro mecz ze Śląskiem Wrocław, a już we wtorek arcy­ważne rewanżowe spotkanie z Zagłę­biem Sos­nowiec o awans do finału Pucharu Pol­s­ki – Jed­no jak i drugie spotkanie jest ważne. Nie wiem czy dostaniemy się do Pucharów przez ligę, ale jesteśmy blis­cy tego trze­ciego, czwartego miejs­ca, które daje tę możli­wość. Chce­my to wyko­rzys­tać, dlat­ego trze­ba wygrać ze Śląskiem i Łęczną. Powal­czyć o bycie w czwórce, a to daje dodatkowy mecz przed włas­ną pub­licznoś­cią. Zagłę­bie Sos­nowiec ter­az przeży­wa w lidze trudne chwile, ale wiem, że dla nich to mecz o wszys­tko, bo w ten sposób tworzą his­torię Zagłębia, dlat­ego nie spodziewam się tam łatwego spotka­nia. Sprzedali wszys­tkie bile­ty, atmos­fera będzie gorą­ca, nie pozosta­je nam nic innego jak wygrać i awan­sować do finału.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.