07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.41min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Utrecht — Lech: pokazać charakter na wyjeździe!

Utrecht — Lech: pokazać charakter na wyjeździe!

Już dziś, o 19:00 Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z FC Utrecht. Będzie to pier­wsze spotkanie trze­ciej rundy elim­i­nacji do Ligi Europy.

Podopieczni Eri­ka ten Haga min­iony sezon zakończyli na czwartym miejs­cu w ligowej tabeli. FC Utrecht do tej pory roze­grał tylko dwa ofic­jalne mecze w tym sezonie, w elim­i­nac­jach do Ligi Europy z Val­let­tą. Na wyjeździe zespół holen­der­s­ki bezbramkowo zremisował, zaś na włas­nym sta­dion­ie wygrał 3:1.

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy roze­grali już sześć spotkań ofic­jal­nych, dwa w Ekstrak­lasie, a cztery w Lidze Europy elimin­u­jąc Pelis­ter Bito­la oraz FK Haugesund

.

W kole­jnej rundzie poz­na­ni­a­cy zmierzą się z holen­der­ską drużyną, którą szkole­niowiec poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy staw­ia w roli fawory­ta. — Utrecht jest fawory­tem, ale wiemy prze­cież, że nie zawsze wygry­wa­ją faworyci — powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji Bjel­i­ca. Rewanż odbędzie się za tydzień w czwartek, 3 sierp­nia przy Bułgarskiej.

Warto wspom­nieć, że Kole­jorz będzie musi­ał sobie przez co najm­niej dwa miesiące poradz­ić sobie bez Darko Jevti­cia, który był do tej pory bard­zo ważnym ele­mentem poz­nańskiej drużyny. Pomoc­nik doz­nał poważnej kon­tuzji w rewanżowym spotka­niu z FK Hauge­sund i musi­ał przed­w­cześnie opuś­cić murawę.

Poza nim na boisku nie zobaczymy zapewne Nick­lasa Barkrotha, Ver­nona De Mar­co oraz Nikoli Vujadi­novi­cia — tych trzech graczy cały czas dochodzi do opty­mal­nej formy, lecz powin­ni być już do dys­pozy­cji tren­era w niedalekiej przyszłości.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.