01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.18min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Vojo może dać więcej, ale…

ubiparip vojoVojo Ubi­parip to jeden z tych zawod­ników, którzy cały czas stara­ją się udowod­nić, że Lech Poz­nań to klub na poziomie, które­mu potrafi sprost­wać. — To niezwyk­le ambit­ny chłopak — mówi o nim tren­er Lecha.

Serb już jesienią dostał syg­nał doty­czą­cy jego ode­jś­cia z klubu. Piłkarz nie spełnił pokładanych w nim nadziei, lecz mimo to nie zamierzał zmieni­ać otoczenia. - Zawsze wierzę w swoich zawod­ników, mimo tego, że uważam, że powin­ni ode­jść. To nie jest tak, że ja go odstaw­iam, bo każde­mu staram się poświę­cać tyle casu ile mogę — przyz­na­je szkoleniowiec.

Mimo tego, że Mar­iusz Rumak nie wiąże przyszłoś­ci z tym zawod­nikiem on nadal pojaw­ia się nie tylko w osiem­nastce mec­zowej, ale również na boisku. — Wyda­je mi się, że może dać drużynie znacznie więcej. Czekamy na to od daw­na, ale widać cza­sa­mi, że potrafi, bo pokazu­je niekon­wenc­jalne zagra­nia — oce­nia swo­jego podopiecznego trener.

Piłkarz miał możli­wość ode­jś­cia na wypoży­cze­nie do innego klubu, jed­nak nie był nim zain­tere­sowany. — On chce znaleźć sobie miejsce w Lechu. Był prze­cież seb­skim tal­en­tem, mógł­by grać, miał­by na to szanse, ale każdy ma swo­je myśli i ambic­je. Młodzi myślą o wypoży­cze­niu, ale dla Vojo to był­by już duży krok wstecz — pod­kreśla Rumak. — Vojo jest dobrze przy­go­towany, żeby być dobrym piłkarzem. Żal mi mówić o tym, bo nie jest tak dobrym piłkarze jak powinien być — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.