Vojo Ubiparip: Atmosfera w szatni nie jest dobra jak się przegrywa

vojoo ubiparipVojo Ubi­parip jest najskuteczniejszym piłkarzem Kole­jorza. Napast­nikowi na pewno nie moż­na odmówić walecznoś­ci na boisku.

- Atmos­fera w szat­ni nie jest dobra jak się prze­gry­wa. Mamy ter­az kole­jny mecz, nie chci­ałbym za dużo mówić, chce­my wyjść w niedzielę na boisko i wygrać — powiedzi­ał serb­s­ki piłkarz.

Kole­jorz nie imponował skutecznoś­cią w meczu z krakowską Wisłą. Poz­na­ni­akom zabrakło wykończenia w ostat­nich piłkach — Wiemy co mamy do zro­bi­enia i to chce­my zro­bić. Trze­ba dużo popraw­ić, wszyscy wiemy, że nie gramy tak jak może­my grac. Jestem pewien, że może­my wszys­tko poprawi i może­my grac jak potrafimy — komen­tu­je Ubiparip.

Manka­mentem podopiecznych tren­era Ruma­ka w poprzed­nich meczach było to, że nie potrafili oni roz­gry­wać piłek pomiędzy sobą. Więk­szość podań w meczu z “Białą Gwiazdą” była albo blokowana przez rywala, albo lechi­ci podawali fut­bolówkę do.. prze­ci­wni­ka. — Pracu­je­my nor­mal­nie jak wczes­nej, tylko musimy lep­iej zagrać w niedziel­nym meczu, więcej roz­gry­wać piłkę pomiędzy sobą. Mieliśmy prob­lem w ataku, było mało dokład­noś­ci, pracu­je­my nad tym cały czas. To zależy od wszys­t­kich piłkarzy, musimy więcej pokazy­wać na boisku, każdy musi wziąć odpowiedzial­ność na siebie. Musimy być bardziej skon­cen­trowani. I spoko­jniejsi przed polem karnym. - stwierdza najskuteczniejszy piłkarz Kolejorza.

Nie ma wąt­pli­woś­ci, że napast­nik jest jed­ną z kluc­zowych postaci obec­nego składu drużyny Lecha Poz­nań - Jak będę dobrze grał to tren­er będzie staw­iał na mnie. Ter­az się czu­je dobrze i mogę grać jeszcze lep­iej Tren­er ma do mnie zau­fanie - zaz­nacza Ubiparip.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress