01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.25min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Volkov: Przyszedłem tutaj dać z siebie wszystko

Volkov: Przyszedłem tutaj dać z siebie wszystko

Jed­nym z zawod­ników którego Lech Poz­nań pozyskał w okienku zimowym jest lewy obroń­ca Vladimir Volkov.

Czarnogórzec zastąpił w składzie mis­trza Pol­s­ki Barry’ego Dou­glasa, który przeniósł się do Tur­cji. Pier­wsze odczu­cia Volko­va są bard­zo dobre. — Mam miłe wraża­nia po pier­wszych dni­ach w Lechu. Wszyscy są dla nas przy­ja­cielscy. Mam tu dwóch chłopaków, którzy mi poma­ga­ją – Burić i Jevtić – Patrząc na zespół wszyscy są bard­zo pomoc­ni. Wszys­tko jest bard­zo fajne. Jestem pozy­ty­wnie nastaw­iony do tego, co zobaczyłem – przyz­na­je obrońca.

Były zawod­nik m. In. Par­ti­zana Bel­grad związał się z Kole­jorzem półrocznym kon­trak­tem. — Może i chci­ałem, żeby kon­takt był dłuższy. Ter­az znaleźliśmy taką opcję – dobrą dla klubu i dla mnie. Mam nadzieję, że latem usiądziemy i poroz­maw­iamy na tem­at przedłuże­nia kon­trak­tu. Przyszedłem tutaj dać z siebie wszys­tko – oce­nia.

Z trans­feru zawod­ni­ka jest zad­owolony wiceprezes Piotr Rutkows­ki. Doświad­cze­nie zawod­ni­ka może zapro­cen­tować w walce o najwyższe cele. – Volkov trafił na miejs­cu Barry’ego Dou­glasa. Chcieliśmy go pozyskać już dawno, ale wybrał on Par­ti­zan Bel­grad. Ma ogromne doświad­cze­nie i umiejęt­noś­ci gra­nia pod presją. Im więk­sza pres­ja, tym mają więk­szą fra­jdę. To ich napędza – zaz­nacza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.