02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
10dn.23godz.17min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Volodymyr Kostevych na testach w Kolejorzu!

Volodymyr Kostevych na testach w Kolejorzu!

Wczo­raj wiec­zorem na ofic­jal­nej stron­ie Lecha Poz­nań pojaw­iła się infor­ma­c­ja o tes­tach medy­cznych zagranicznego lewego obroń­cy. Dziś poz­nal­iśmy jego nazwisko, to Volodymyr Kostevych — wychowanek UFK Lwów. Jeśli 24-latek prze­jdzie testy pomyśl­nie, to pod­pisze kon­trakt z klubem.

- Prze­jś­cie do Lecha będzie dla mnie i mojej kari­ery krok­iem do przo­du, w Poz­na­niu będę się rozwi­jać. Pier­wsze syg­nały o zain­tere­sowa­niu otrzy­małem około dwóch lat temu, ale dopiero ter­az dojrza­łem do decyzji o wyjeździe. Sporo czy­tałem o Kole­jorzu, oglą­dałem też wideo w internecie, moż­na przyz­nać, że bard­zo się zain­tere­sowałem — czy­tamy wypowiedź Kostevy­cha na stron­ie klubowej.

Kole­jor­zowi bard­zo zależało na sprowadze­niu lewego obroń­cy w zimowym okienku trans­fer­owym. — Zawod­ni­ka obser­wowal­iśmy już od pół­to­ra roku. Nasi skau­ci na żywo oglą­dali jego mecze między inny­mi z najsil­niejszy­mi ukraiński­mi kluba­mi, taki­mi jak Dynamo czy Szachtar. Kostevych zwracał na siebie uwagę zarówno prezen­towany­mi umiejęt­noś­ci­a­mi, jak i walecznoś­cią, zaan­gażowaniem oraz wiodącą rolą w swo­jej drużynie — pod­kreśla wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski.

Sil­ną stroną Ukraiń­ca jest bard­zo dobra gra lewą nogą, a także umiejęt­ność włącza­nia się do akcji ofen­sy­wnych swo­jego zespołu. — Charak­teryzu­je się bard­zo dużą dynamiką, chęt­nie angażu­je się do dzi­ałań ofen­sy­wnych. Ma bard­zo dobrze “ułożoną” lewą nogę. Potrafi zarówno pre­cyzyjnie dośrod­kować w pełnym biegu, jak i uderzyć piłkę z dys­tan­su — przyz­na­je wiceprezes poz­nańskiego klubu.

Infor­ma­c­ja prasowa

fot. Prze­mysław Szyszka/lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.