06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.26min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Volodymyr Kostevych na testach w Kolejorzu!

Volodymyr Kostevych na testach w Kolejorzu!

Wczo­raj wiec­zorem na ofic­jal­nej stron­ie Lecha Poz­nań pojaw­iła się infor­ma­c­ja o tes­tach medy­cznych zagranicznego lewego obroń­cy. Dziś poz­nal­iśmy jego nazwisko, to Volodymyr Kostevych — wychowanek UFK Lwów. Jeśli 24-latek prze­jdzie testy pomyśl­nie, to pod­pisze kon­trakt z klubem.

- Prze­jś­cie do Lecha będzie dla mnie i mojej kari­ery krok­iem do przo­du, w Poz­na­niu będę się rozwi­jać. Pier­wsze syg­nały o zain­tere­sowa­niu otrzy­małem około dwóch lat temu, ale dopiero ter­az dojrza­łem do decyzji o wyjeździe. Sporo czy­tałem o Kole­jorzu, oglą­dałem też wideo w internecie, moż­na przyz­nać, że bard­zo się zain­tere­sowałem — czy­tamy wypowiedź Kostevy­cha na stron­ie klubowej.

Kole­jor­zowi bard­zo zależało na sprowadze­niu lewego obroń­cy w zimowym okienku trans­fer­owym. — Zawod­ni­ka obser­wowal­iśmy już od pół­to­ra roku. Nasi skau­ci na żywo oglą­dali jego mecze między inny­mi z najsil­niejszy­mi ukraiński­mi kluba­mi, taki­mi jak Dynamo czy Szachtar. Kostevych zwracał na siebie uwagę zarówno prezen­towany­mi umiejęt­noś­ci­a­mi, jak i walecznoś­cią, zaan­gażowaniem oraz wiodącą rolą w swo­jej drużynie — pod­kreśla wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski.

Sil­ną stroną Ukraiń­ca jest bard­zo dobra gra lewą nogą, a także umiejęt­ność włącza­nia się do akcji ofen­sy­wnych swo­jego zespołu. — Charak­teryzu­je się bard­zo dużą dynamiką, chęt­nie angażu­je się do dzi­ałań ofen­sy­wnych. Ma bard­zo dobrze “ułożoną” lewą nogę. Potrafi zarówno pre­cyzyjnie dośrod­kować w pełnym biegu, jak i uderzyć piłkę z dys­tan­su — przyz­na­je wiceprezes poz­nańskiego klubu.

Infor­ma­c­ja prasowa

fot. Prze­mysław Szyszka/lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.