W środę Lech wraca na Bułgarską

Trzy dni wol­nego swoim piłkar­zom po meczu z Górnikiem Zabrze dał tren­er Jose Mari Bakero. We wtorek zawod­ni­cy będą trenować jed­nak nie jest znane jeszcze miejsce zajęć. W środę wraca­ją na obiek­ty przy uli­cy Buł­garskiej. Piłkarzy Lecha czeka­ją ter­az dwa tygod­nie prz­er­wy. Kole­jny ligowy mecz roze­gra­ją dopiero 9 wrześ­nia, a prze­ci­wnikiem “Kole­jorza” będzie Wisła Kraków.

Powrót na Buł­garską ułatwi zadanie sztabowi szkole­niowe­mu, ponieważ zespół nie będzie już tracił cza­su na podróż. W ostat­nim miesiącu Lechi­ci trenowali we Wronkach, Komornikach oraz Plewiskach. Przez ten czas odby­wały się prace budowlane wokół Sta­dionu Miejskiego, które uniemożli­wiały przeprowadzanie tren­ingów na boisku przy Bułgarskiej.

Jeszcze w zeszłym tygod­niu trud­no było przewidzieć kiedy Lech wró­ci na boisko treningowe przy sta­dion­ie. Te mimo zakońc­zonych prac trak­towane nadal było jako dzi­ał­ka budowlane. Wokół niego nadal prowad­zone są prace, a wykon­aw­ca zgłosił teren budowlany jako całość i nie moż­na było dokon­ać odbioru tylko i wyłącznie boiska treningowego.

Sytu­ac­ja jed­nak została już wyjaśniona, we wtorek zostaną przeprowad­zone ostat­nie prace związane z przys­tosowaniem terenu do zajęć i potrzeb sztabu szkole­niowego, a już w środę rozpoczną trenin­gi na Bułgarskiej.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress